4 דקות קריאה
22 Aug
22Aug


כל החדשות בקליק אחד !

  נטו העמקים והגליל  - המקומון של ערי הצפון 

משרד החינוך אישר את בקשת עיריית עפולה לקצר את שבוע הלימודים של "אורט אלון", "אורט אורן" ו"אורט ארז" לחמישה ימי לימוד בשנת הלימודים תשפ"ד שתיפתח בימים הקרובים.   

 

אושר: שלושה בתי ספר בעפולה ילמדו חמישה ימים בשבוע בשנת הלימודים הקרובה 

משרד החינוך אישר את בקשת עיריית עפולה לקצר את שבוע הלימודים של "אורט אלון", "אורט אורן" ו"אורט ארז" לחמישה ימי לימוד בשנת הלימודים תשפ"ד שתיפתח בימים הקרובים.  

עוברים לחמישה ימי לימוד: בשורה משמחת לתלמידי בתי הספר העל יסודיים בזרם הממלכתי בעפולה "אורט אורן", "אורט אלון" ו"אורט ארז" שילמדו החל משנת הלימודים הבאה (תשפ"ד( שתיפתח בימים הקרובים חמישה ימי לימוד בשבוע, כל זאת כמובן על פי תקנות משרד החינוך. 

את הבקשה שאושרה בימים האחרונים על ידי ממנהלת מחוז צפון במשרד החינוך ד"ר אורנה שמחון, הגישו במנהל החינוך העירוני בתיאום מול הנהלות שלושת בית הספר כאשר את שני בתי הספר בזרם החמ"ד "אורט יהודה" ו"אולפנא צביה" החריגו לאור בקשת מנהלי בתי הספר הללו שהעדיפו להמשיך וללמוד שישה ימים בשבוע. 

תוכלו למצוא אותנו גם 
 ולהתעדכן בחדשות

ראש מינהל החינוך טינה ולדמן סיפרה: "מעתה יוכלו בבתי הספר לפנות את ימי שישי לימים מרוכזים, להכנת תלמידים לקראת בחינות בגרות, ימי למידה נוספים ופעילויות אחרות ועוד" עוד הוסיפה ואמרה: "אנו שמחים שישנה אפשרות לכל בית ספר לנהוג לפי צרכיו למשל  

תכניות במסגרת "הגפן" שנכנסה לפני כשנה, אנחנו מחבקים את התכניות שנותנות את המענה לאיתנות הרגשית והנפשית של הילדים כמו גם תכניות נוספות ומוכרות כגון "פותחים עתיד", "קרן קרב", "מוסיקה" כל אלה תכניות שעיריית עפולה ומינהל החינוך נותנים להם מצ'יניג ברגע שמנהלי בתי הספר בוחרים את התכנית המתאימה להם". 


קיץ מורשת בצפון באתרי רשות הטבע והגנים

הזעה בבית השחי? כך תישארו יבשים גם בחודשים הלוהטים בשנה

ד"ר עופר לנדאו, מומחה לכירורגיה כללית בכללית אסתטיקה לכתבה >>רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולההערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.