4 דקות קריאה
22 Aug
22Aug


כל החדשות בקליק אחד !

  נטו העמקים והגליל  - המקומון של ערי הצפון 

במחלקת חירום וביטחון של עיריית עפולה רכשו לאחרונה שלושה רכבי חירום ובניהם שני חפ"קים ניידים וכן נגרר תאורה שיוכלו לקבל מידע אמיתי מהשטח בזמן אמת. 

מערך החירום של עיריית עפולה התחדש בשלושה כלי חירום חדשים


במחלקת חירום וביטחון של עיריית עפולה רכשו לאחרונה שלושה רכבי חירום ובניהם שני חפ"קים ניידים וכן נגרר תאורה שיוכלו לקבל מידע אמיתי מהשטח בזמן אמת. 


עיריית עפולה מתחדשת בשלושה כלים חדשים לחירום: במסגרת הערכות רכשה המחלקה בניהולו של הקב"ט מיקי כהן, שני חדרי פיקוד קדמי (חפ"ק) שייכנסו לפעילות בעת חירום בעיר עפולה ואמורים לשפר את רמת המוכנות של העירייה לתרחישי חירום שונים ולסייע בניהול אירועים בזמן אמת מתוך אזור ההתרחשות. 

מדובר למעשה ברכישה של שני חפ"קים הראשון חפ"ק במבנה נגרר המכיל בתוכו של כלל הטכנולוגיות הכוללות מחשוב, תיעוד צילום ביקרה ועוד. החפ"ק השני הוא חפ"ק מתנפח ואף הוא נייד ונוח מאוד לתפעול והקמה. גם החפ"ק השני מצויד כנדרש לאירועי חירום ואירועים לא שגרתיים אחרים, ומשפר את יכולת השליטה של צוותי החירום והביטחון האישי. מדובר למעשה באוהל אטום הכולל בחלקו הפנימי תאורה, נקודות חשמל, נקודות טעינה למחשוב והוא נחשב לאוהל יציב ושמיש בתנאי מזג האוויר קיצוניים.

תוכלו למצוא אותנו גם 
 ולהתעדכן בחדשות

מטרת החפ"קים להגיע במהרה בשעת חירום למקום האירוע לקבל תמונות בזמן אמת מרחפנים ומצלמות מקצועיות שישדרו בשידור חי ישירות למערכות שנמצאת בתוך החפ"ק ויספקו תמונת מצב עדכנית מהשטח על המתרחש. כמו כן רכשה העירייה רכב שלישי - נגרר תאורה, שייתן אף הוא מענה לכוחות החירום של העירייה וכן כוחות הביטחון וההצלה הפועלים בשיתוף פעולה עם העירייה בזמן אמת בשטח. 

קב"ט העירייה החדש מיקי כהן אמר: "מחלקת חירום וביטחון של עיריית עפולה פועלים למצוא כל העת פתרון מעשי לאירועים במצבי מלחמה, רעידת אדמה ומזג אויר קיצון. הכלים החדשים הם נדבך נוסף שיסייע לרשות בחירום הוא עתיד לספק שליטה מרבית לכוחות הנמצאים כל העת בשטח". 

ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "בשנים האחרונות תרגלנו לא מעט פעמים בעירייה את המוכנות לחירום וכפועל יוצא אנו מחדשים תמיד את היכולות שלנו ואת ציוד החירום כדי לתת מענה מיטבי הן בשגרה והן בעתות חירום". 

קיץ מורשת בצפון באתרי רשות הטבע והגנים

הזעה בבית השחי? כך תישארו יבשים גם בחודשים הלוהטים בשנה

ד"ר עופר לנדאו, מומחה לכירורגיה כללית בכללית אסתטיקה לכתבה >>רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולההערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.