5 דקות קריאה
02 Apr
02Apr

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כתובת

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד !

בסיכום דו"ח ביקורת שקיים משרד הפנים בעיריית עפולה לשנת 2022 לא נרשמו הערות כלל. בנוסף, רשמה העירייה עודף תקציבי בדוח הכספי לשנת 2021 וצפויה לרשום עודף תקציבי גם בדוח של שנת 2022.

עיריית עפולה מציגה: מצוינות בניהול 

בסיכום דו"ח ביקורת שקיים משרד הפנים בעיריית עפולה לשנת 2022 לא נרשמו הערות כלל. בנוסף, רשמה העירייה עודף תקציבי בדוח הכספי לשנת 2021 וצפויה לרשום עודף תקציבי גם בדוח של שנת 2022. 

משרד הפנים מבצע אחת לשנה ביקורת רואה חשבון בכלל הרשויות המקומיות בארץ כדי לבדוק את התנהלותם בהתאם לחוק ולנהלים בנושאי מכרזים, תקציב, שכר, כוח אדם ונושאי ביקורת נוספים הנקבעים על ידי משרד הפנים. 

הדו"ח לשנת 2022 מציג מסקנות חיוביות על פעילות עיריית עפולה לתקופה זו ומציג בנספח לרישום הממצאים והליקויים שנתגלו בביקורת, החלטה חד משמעית לפיה "אין כל הערות". בעיריית עפולה ציינו כי מדובר בהישג נפלא המלמד על דרך התנהלות מקצועית, אחראית וניהול תקין של הרשות. יצחק שריקי, גזבר העירייה, הוסיף כי זה די נדיר כי ביקורת כזו, הנערכת על ידי צוות ביקורת מקצועי במשך כשלושה חודשים, מסתיימת ללא הערות על ליקויים כלשהם. בעיריית עפולה הצביעו על הישג מצוין נוסף לפיו עיריית עפולה סיימה את הדוח הכספי של שנת 2021 בעודף תקציבי וצפויה לסיים גם את שנת 2022 בעודף תקציבי. 

ראש העיר אבי אלקבץ, בירך את גזבר העירייה וצוות הגזברות וחברי הנהלת העיר על ההישג המבטא שיתוף פעולה, אחריות מקצועית, ניהול תקין ומצוינות בניהול ואמר: "ההתנהלות התקינה של הנהלת העירייה מאפשרת לכולנו לעבוד בראש שקט ולקדם את איכות החיים של התושבים לצד המשך פיתוח העיר בתחומים השונים". 


המופע המרכזי בפסטיבל חלב ודבש ה- 22 (צפו)>>


  עקבו אחרינו

כללית משלימה מענקים את כל תשומת הלב לגיל השלישי


בריאות - כללית : מעכשיו תרופות מבית המרקחת באמצעות שליח עד הבית

שווה צפייה: 6 הדברים הכי מיוחדים בגולן

רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה