5 דקות קריאה
02 Apr
02Apr

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כתובת

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד !

העירייה זכתה במכרז של הרשות להתחדשות עירונית במסגרתו תעסיק מנהל פרויקטים ויועץ חברתי שירכזו ויסדירו את הנושא עבור העירייה אל מול היזמים ותושבי השכונות. 

עיריית עפולה תקדם פרויקטים של התחדשות עירונית בשכונות הוותיקות 

העירייה זכתה במכרז של הרשות להתחדשות עירונית במסגרתו תעסיק מנהל פרויקטים ויועץ חברתי שירכזו ויסדירו את הנושא עבור העירייה אל מול היזמים ותושבי השכונות. 

בניגוד לרוב הערים בצפון, בעיריית עפולה קידמו ומקדמים בשנים האחרונות את הקמתן של שכונות חדשות רבות כגון 'רובע יזרעאל' שעומדת לפני סיום האכלוס, שכונת 'לב העמק' שנמצאת בשיא ביקושים הן מבחינת יזמים והן מבחינת מכירות בתים, 'עפולה הירוקה' שממשיכה לצמוח בבטחה ונמצאת בימים אלה בהקמה של פארק שכונתי ענק, גינות ציבוריות, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור ודת ועוד. כמו כן מתחם השטח של הרובע העתידי שבין רובע יזרעאל למושב בלפוריה נמצא בהליכי אישורים אחרונים. 

יחד עם זאת, למרות הנהירה של אלפי תושבים חדשים לעיר בשנים האחרונות, החליטו בעיריית עפולה לקדם גם את נושא ההתחדשות העירונית גם בשכונות הוותיקות. לצד פרויקטים כמו שיקום שכונות שמקדמת המדינה, מתכוונת עיריית עפולה לקדם התחדשות עירונית בעיקר בגלל העובדה שעפולה נמצאת בסיכון גבוה לרעידות אדמה עקב מיקומה על השבר הסורי-אפריקני ו'העתק יגור' ולא פחות חשוב לקדם צדק חברתי ולאפשר גם לאזרחים וותיקים ותושבי שכונות וותיקות לשדרג את איכות חייהם במגורים בשכונות חדשות יותר. 

יש לציין כי בימים אלה ישנן כבר מספר יוזמות של יזמים פרטיים לבצע הליכי פינוי-בינוי הנמצאים בשלבים שונים במספר מתחמים ברחבי העיר. 

הזכייה בקול הקורא החדש תסייע לעירייה להעסיק מנהל פרויקטים ו/או יועץ חברתי שירכזו ויסדירו את הנושא עבור העירייה בסיוע מול אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום וכן מול מוסדות התכנון. כמו כן יטפלו היועצים בהתנהלות מול היזמים, בעלי הדירות ותושבי השכונות לקבל את המידע וההסברים הנדרשים להם לצורך קידום התהליך ואת הליווי המתאים להתארגנותם. לצד זאת, הם מנחים יזמים ובעלי מקצוע אחרים לעניין אופן קידום תהליכים אלו ברשות המקומית. יש לציין כי לצד עפולה זכו גם קריית שמונה, בית שאן, שדרות, כרמיאל וצפת. 

המופע המרכזי בפסטיבל חלב ודבש ה- 22 (צפו)>>


  עקבו אחרינו

כללית משלימה מענקים את כל תשומת הלב לגיל השלישירשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה