5 דקות קריאה
02 Apr
02Apr

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כתובת

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד !

שלושת התלמידים מעפולה ירון איזנשטט, תהילה מלאכוב ואמה בר יפרח זכו בפרס הרשותי וישתתפו בשלב המחוזי שייערך בחודש הבא בכרמיאל.

עפולה: שלושה בני נוער זכו בפרס שר החינוך לנוער מתנדב ע"ש אלעד ריבן ז"ל

שלושת התלמידים מעפולה ירון איזנשטט, תהילה מלאכוב ואמה בר יפרח זכו בפרס הרשותי וישתתפו בשלב המחוזי שייערך בחודש הבא בכרמיאל. 

מחלקת הנוער העירונית האמונה על  תחום החינוך הבלתי פורמאלי בעפולה  קיימה ועדה רשותית בהשתתפות נציגים ממנהל חינוך, בתי הספר, מחלקת הנוער ומועצת הנוער העירונית בשיתוף המפקחת הרשותית רבקה פורמן-מעוז ממנהל חברה ונוער במשרד החינוך לבחירת מצטיינים עירוניים  לפרס נוער מתנדב על שם אלעד ריבן ז"ל, תלמיד בית הספר "הריאלי" שהתנדב ל"צופי האש" ונפל באסון הכרמל כאשר היה בסך הכל בן 16 כשנחלץ להילחם בלהבות ולסייע ללכודים בשרפת הענק בכרמל וחירף נפשו להציל חיי אדם. אלעד היה דוגמה ומופת לנתינה ומעורבות חברתית. מאז נפל, מתקיימת מדי שנה הענקת פרס על שמו לנוער מתנדב, המהווה ביטוי לרצון לעודד את בני הנוער להתנדבות. הפרס מוענק לתלמידים מצטיינים בפעילות ערכית וחברתית.  

לוועדה הוגשו שמות תלמידים רבים ושלושה תלמידים זכו בהצטיינות הרשותית וביניהם ירון איזנשטט תלמיד כיתה י"ב מקריית החינוך אורט אורן עפולה על התנדבותו במועצת התלמידים הבית ספרית, מועצת הנוער העירונית, מועדון הסנדוויץ'', פרויקט 'אור לדור' ועוד, 

אמה בר יפרח תלמידת כיתה י"ב מבית הספר אורט אלון על פעילותה כמדריכה בצופים שבט אדיס, עוזרת מדריכה בכנפיים של קרמבו, ופעילה במועצת התלמידים הבית ספרית ועוד. ותהילה מלאכוב תלמידה כיתה י"ב מבית הספר אולפנא צביה על פעילותה במשצי"ם, בתחום החונכות וההדרכה, במועצות התלמידים באולפנת צביה והן במועצת הנוער העירונית וכן על התנדבותה בפרויקט "האור של תמר", גמחי"ם שונים במחלקת הילדים במרכז הרפואי העמק ועוד. 

מחלקת הנוער קיימה טקס עירוני בהשתתפות ראש העיר אבי אלקבץ שבירך את המצטיינים, העניק להם את תעודות ההצטיינות ושי כהוקרה על פועלם. המצטיינים עלו לבמה וסיפרו מה הוא ערך ההתנדבות ומהי עבורם משמעות ההתנדבות בקהילה. בסוף חודש הבא יתקיים טקס המחוזי בכרמיאל בו יוענקו תעודות למצטיינים גם ברמה המחוזית. 

המופע המרכזי בפסטיבל חלב ודבש ה- 22 (צפו)>>  עקבו אחרינו


רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה