4 דקות קריאה
01 Mar
01Mar


כל החדשות בקליק אחד !

עיריית עפולה שומרת על מקומה במקום הראשון בארץ במדד השקיפות באתרי הרשויות בפעם השנייה ברציפות. חולקת את המקום הראשון יחד עם עוד תשע רשויות בכל הארץ מתוך 121 רשויות שנבחנו ונבדקו.  

שנה שלישית ברציפות: עפולה דורגה במקום הראשון בארץ במדד השקיפות לשנת 2022

עיריית עפולה שומרת על מקומה במקום הראשון בארץ במדד השקיפות באתרי הרשויות בפעם השנייה ברציפות. חולקת את המקום הראשון יחד עם עוד תשע רשויות בכל הארץ מתוך 121 רשויות שנבחנו ונבדקו.

בצמרת השקיפות: הישג נפלא לעיריית עפולה במסגרת מדד השקיפות השנתי של עמותת שקיפות בינלאומית (שבי"ל). בכנס השנתי שנערך השבוע באוניברסיטת תל אביב הוצגו הנתונים של השנה האחרונה מהם עולה כי עיריית עפולה ממשיכה להתברג בצמרת הרשויות בישראל עם ציון מקסימלי של 100%, כלומר עמידה בכל הקריטריונים של המדד. 

כזכור, בשנת 2017 דורגה עפולה במקום ה-13 בלבד, בשנת 2018 לא נערך מדד כיוון שהייתה שנת בחירות ואילו במדד של שנת 2019 דורגה כבר במקום הראשון במדינה, מקום עליו שמרה במדדים של שנת 2021 ומדד שנת 2022 שהתפרסם השבוע (בשנת 2020 לא נערך המדד בשל מגפת הקורונה). את המקום הראשון השנה חולקת עיריית עפולה עם עוד 9 ערים מתוך 121 ברחבי המדינה שנבחנו ונבדקו וביניהן: אשדוד, הרצליה, חולון, כפר סבא, מגדל העמק, עכו, קריית ביאליק, ראשון לציון ורעננה. 

יש לציין כי מדד השקיפות באתרי הרשויות בחן השנה 115 קריטריונים מתחומים שונים לעומת 109 שנה שעברה ו-90 קריטריונים בלבד במדד 2019 וביניהם חופש מידע, שקיפות כללית, ביקורת, ישיבות מועצה, תקציב וארנונה, אגף הנדסה והוועדה לתכנון ובנייה ועוד. 

בעיריית עפולה הביעו סיפוק רב מתוצאות המדד וראש העיר אבי אלקבץ אמר לאחר פרסום התוצאות: ״אנו גאים על כך שעיריית עפולה ממשיכה לשמור על מקומה זאת השנה השלישית ברציפות בצמרת הרשויות בכל המדדים. העירייה חרטה על דגלה לפעול בשקיפות מוחלטת מול התושב ואנו שמחים שהמאמצים שלנו ממשיכים לשאת פרי ולזכות בהכרה בכל הארץ. יישר כוח למחלקת דוברות והדיגיטל על ההישג הנפלא". 
בריאות - כללית : מעכשיו תרופות מבית המרקחת באמצעות שליח עד הבית

שווה צפייה: 6 הדברים הכי מיוחדים בגולן

רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה