4 דקות קריאה
18 Dec
18Dec

כל החדשות בקליק אחד !

  עפולה

מגדל העמק

בית שאן

 נוף הגליל

 טבריה 

 טבעון רמת ישי

קריית שמונה 

 גליל תחתון

  יקנעם

  גליל עליון

מ.א יזרעאל

רמת הגולן

העירייה תשקיע באמצעות החברה הכלכלית כחצי מיליון שקלים לשוק הישן עבור סיום הקירוי, תאורה וריהוט רחוב חדשים. בשנים האחרונות השקיעה העירייה כמיליון וחצי שקלים בחידוש תשתיות מים וביוב והחלפת ריצפה חדשה מאבן משתלבת. 

עפולה: העירייה ממשיכה לשדרג את השוק הישן  

העירייה תשקיע באמצעות החברה הכלכלית כחצי מיליון שקלים לשוק הישן עבור סיום הקירוי, תאורה וריהוט רחוב חדשים. בשנים האחרונות השקיעה העירייה כמיליון וחצי שקלים בחידוש תשתיות מים וביוב והחלפת ריצפה חדשה מאבן משתלבת. 

השוק הישן בעפולה שהוקם לפני כיובל שנים ממשיך לזכות לשדרוג ולשמור על מרכז קולינארי ואבן שואבת למבלים צעירים. כזכור, מספר חודשים לאחר כניסתו לתפקיד ראש העיר בסוף שנת 2018, 

ביקר אלקבץ במתחם השוק הישן וקיבל החלטה עירונית להפוך את המתחם הישן, שעמד לא פעם בפניי סגירה, למוקד בילוי טרנדי עבור תושבי עפולה והסביבה, ולצד חיזוק שיתוף הפעולה עם תנועת 'תרבות' שפעלה במקום בזמנו במקביל לזרועות התרבות העירוניות ובראשם אגף תרבות ורשת המתנסים של שחקים הוחלט על קיום אירועי תרבות באופן קבוע בשוק לצד החלטה לשדרג את התשתיות הפיזיות במתחם. תחילה חודשו תשתיות המים והביוב הישנות שא הוחלפו מעולם בעלות של כמיליון שקלים בשיתוף תאגיד המים "מי נועם" ולאחר מכן החליפה העירייה את הריצוף במתחם בהשקעה של כחצי מיליון שקלים נוספים. בימים אלה, גייסה העירייה סכום של כחצי מיליון שקלים נוספים להשלמת הגג בסמטת החנויות האחרונה בצדו הצפוני של המתחם שנותרה ללא קורת גג. כמו כן יוחלפו התאורה לתאורת לד, ריהוט הרחוב ופחי האשפה במקום. 

יקודמו שתי תכניות של "התחדשות עירונית" במימון ממשלתי
 כנס "עפולה מתגייסת" שנערך השבוע באשכול פיס בעפולה 
50 עובדים התווספו למצבת העובדים הקבועים

מנכ"ל החכ"ל נתנאל כהן, שיוביל את עבודות השדרוג, אמר: "השוק הישן הפך בשנים האחרונות למוקד בילוי אהוב על ידי תושבי העיר ובאיה. אנחנו רוצים לשמור אותו ככזה ולכן גייסנו סכום כסף נוסף להשלים את הגג בסמטה האחרונה וכן שדרוגים נוספים הנדרשים במקום".  

  

החורף זו התקופה להיערך לתופעת הזעת היתר רשת כללית אסתטיקה ממליצה לטפל בתופעת הזעת היתר גם בחורף.י

                                       

בריאות : ניתוח להסרת גידול ענקי ונדיר במשקל 1.3 ק"ג מגופה של פעוטה בת 4במרכז הרפואי העמק מקבוצת כללית

 
התקשרו עכשיו וקבלו את ההצעה הכי משתלמת
04-6580200


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.