8 דקות קריאה
01 Jul
01Jul


עפולה קפצה בשבע מקומות במדד הערים היציבות כלכלית בישראל בהשוואה למדד אשתקד והיא במקום השלישי מבין כל ערי מחוז חיפה והצפון. 

 

עפולה קפצה בשבע מקומות במדד הערים היציבות כלכלית בישראל בהשוואה למדד אשתקד והיא במקום השלישי מבין כל ערי מחוז חיפה והצפון. 

עפולה מתחזקת: "בירת העמק" כבשה את המקום השלישי בצפון בדירוג הערים החזקות בישראל. הדירוג השנתי של חברת Coface Bdi, אשר פורסם בימים האחרונים, בוחן את חוזקן ויציבותן הכלכלית והפיננסית של ערי ישראל. במקום הראשון בדירוג נמצאות ערי המרכז חולון, הרצליה, ראש העין ונס ציונה. בתחתית הטבלה נמצאות הערים ירושלים, נהריה, קריית ים ועכו. 

אולי יעניין אותך

עיריית עפולה מקימה בית ספר לטניס

ראש מינהל חינוך חדשה לעיר עפולה

יוזמה מכל הלב

מבין 42 הערים המדורגות בכל הארץ, נכנסה עפולה לעשירייה השנייה בישראל כאשר הגיעה למקום ה-19, לאחר קפיצה מרשימה של 7 מקומות מהשנה שעברה. מבין כלל ערי מחוז חיפה והצפון מדורגת עפולה  במקום השלישי בחוזק וביציבות הכלכלית-פיננסית, שלישית רק לערים קריית ביאליק וכרמיאל ולפני ערים גדולות וחזקות וביניהן חיפה, חדרה, קריית מוצקין, נהריה וכן כל ערי גליל-עמקים. 

-------------------------------------------------------------------------

המחנך והסופר עמנואל בן סבו כתב מצאת טבח שבת שמחת תורה , יומן מלחמה אישי, ייחודי, הצצה לסלון המשפחתי שהיה לקבינט מלחמה.  

 הותר לפרסום 

----------------------------------------------------------------------

הדירוג, המפורסם מדי שנה זה 15 שנים, מבוסס על הדוחות הכספיים המבוקרים של הרשויות המקומיות ועל מאגרי המידע של חברת Coface Bdi ומשקף תמונה כוללת של יציבותן וחוסנן הפיננסי של הערים, לצד יכולתן לעמוד בהחזרי חובות והתחייבויות. 

ראש העיר אבי אלקבץ: "אני מברך על קפיצת המדרגה החשובה של עפולה במדד החוזק והיציבות הכלכלית. הדבר לא אירע מאליו אלא בזכות השקעה רצופה ובלתי פוסקת של עיריית עפולה אשר מטרתה להמשיך ולהעצים את העיר כבירת הצפון בכלכלה, בתעשייה, במסחר, בבריאות ובתעסוקה איכותית ומגוונת. אנחנו גאים בחוזקתה של עפולה עם הכניסה לשנת המאה להקמת העיר". 

 עוד בחדשות המרכז הרפואי העמק

בזכות אבחון מהיר ומדויק ניצלו חייו של פעוט בן 8 חודשים מהצפון 

באחת ולתמיד: הדרך הכי טובה להשתמש בשום - בלי לקלף אותו

פלטת גבינה מקצועית בהכנה ביתית


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.