4 דקות קריאה
18 Dec
18Dec

כל החדשות בקליק אחד !

  עפולה

מגדל העמק

בית שאן

 נוף הגליל

 טבריה 

 טבעון רמת ישי

קריית שמונה 

 גליל תחתון

  יקנעם

  גליל עליון

מ.א יזרעאל

רמת הגולן

עיריית עפולה ממשיכה לצמוח והשבוע העניקה לעוד 50 עובדים ועובדות קביעות לאחר שחצו את רף השנתיים וותק והוכיחו רצינות ומקצועיות בשירות. 

   נטו העמקים והגליל  כל העדכונים כל הזמן

עפולה: 50 עובדים התווספו למצבת העובדים הקבועים 

עיריית עפולה ממשיכה לצמוח והשבוע העניקה לעוד 50 עובדים ועובדות קביעות לאחר שחצו את רף השנתיים וותק והוכיחו רצינות ומקצועיות בשירות. 

בטקס חגיגי קיבלו השבוע 50 עובדים ועובדות קביעות ובכך הצטרפו לכ-500 עובדים קבועים מתוך 675 עובדים בסך הכל בעיריית עפולה. באגף כוח אדם ציינו השבוע בסיפוק כי מדובר במספר מכובד של עובדים המוכיח, שוב, כי עיריית עפולה הינה מקום עבודה מצוין המכבד את עובדיו ולראייה רבים מהעובדים שמחים להיות חלק ממצבת העובדים ולהמשיך לעבוד בעירייה שנים ארוכות עד לפרישה לגמלאות. עוד הוסיפו באגף כי קבלת הקביעות מעניקה לעובד או לעבודת הרגשת ביטחון ויציבות בעבודה, הערכה לעשייתם וגושפנקא לכך שמדובר בעובד או עובדת מקצועיים, מסורים ומחויבים לארגון. 

יש לציין כי העובדים שקיבלו קביעות בסבב הנוכחי מגיעים מכלל המחלקות והאגפים וביניהם אגף הנדסה, אגף חינוך, אגף רווחה, אגף שפ"ע, אגף תיאום, בקרה וחדשנות, אגף גבייה, אחזקת מוסדות חינוך, סייעות גני ילדים וכיתתיות, אבות בית, משק בית העירייה ועוד. 

בטקס השתתפו ראש העיר אבי אלקבץ , מ"מ וסגן ראש העיר מר חביב פרץ, מנכ"ל העירייה שלום שלמה, מנהלת אגף משאבי אנוש רונית פייגין, יו"ר וועד עובדים דודו אסולין, מנהלי אגפים ומחלקות וכן העובדים שהצטרפו באופן קבוע למצגת כוח האדם של העירייה. 

ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "ההון האנושי הוא המשאב החשוב ביותר שלנו ובזכותו אנו מעניקים שירות איכותי, זמין וקשוב לתושבים. אנו שמחים שהגענו לרגע המיוחל שבו העירייה תוכל לגייס את העובדות והעובדים לשרותיה, אני מאחל לעובדים הצלחה רבה, ביחד נמשיך כולנו לפעול כדי להעניק את השירות האיכותי והטוב ביותר למען תושבי עפולה".

  

החורף זו התקופה להיערך לתופעת הזעת היתר רשת כללית אסתטיקה ממליצה לטפל בתופעת הזעת היתר גם בחורף.י

                                       

בריאות : ניתוח להסרת גידול ענקי ונדיר במשקל 1.3 ק"ג מגופה של פעוטה בת 4במרכז הרפואי העמק מקבוצת כללית

 
התקשרו עכשיו וקבלו את ההצעה הכי משתלמת
04-6580200


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.