4 דקות קריאה
18 Dec
18Dec

כל החדשות בקליק אחד !

  עפולה

מגדל העמק

בית שאן

 נוף הגליל

 טבריה 

 טבעון רמת ישי

קריית שמונה 

 גליל תחתון

  יקנעם

  גליל עליון

מ.א יזרעאל

רמת הגולן

ביום רביעי הבא (21.2, בשעה 18:00) תקיים הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית טקס הסברה ראשון מסוגו בבית פוזנק לתושבים בגבעת המורה. 

   נטו העמקים והגליל  כל העדכונים כל הזמן

עפולה: יקודמו שתי תכניות של "התחדשות עירונית" במימון ממשלתי 

ביום רביעי הבא (21.2, בשעה 18:00) תקיים הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית טקס הסברה ראשון מסוגו בבית פוזנק לתושבים בגבעת המורה. 

תושבי ותושבות עפולה – תתחדשו! הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית תקדם יחד עם עיריית עפולה תכניות לפינוי בינוי בשכונת גבעת המורה בעפולה. התכניות יתוו את הדרך להריסת מבני השיכון הישנים והקמת בניינים חדשים במקומם, ממוגנים מפני רעידות אדמה וכוללים ממ"ד בכל בית, מעליות מונגשות, לובי וכמובן שדרוג של התשתיות והשטחים הציבוריים בשכונה. כל זאת בהתאם לחזון העירייה לפתח את העיר ולחדש שכונות וותיקות, תוך שמירה על איכות חיים גבוה ובנייה המתאימה לאופי של העיר. כנס הסברה ראשון לתושבים יתקיים ביום רביעי 21/2, י"ב באדר א' ה'תשפ"ד בשעה 18:00 בערב  במתנ"ס בית פוזנק בשכונה (עליית הנוער 12).

תהליך התכנון של שני המתחמים ימומן כולו על ידי המדינה, ויתבצע על ידי צוות תכנון מטעם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית בשיתוף הרשות המקומית המורכב מאדריכלים, שמאים, יועצים חברתיים, יועצי תנועה, סביבה, תשתיות, מודדים ועוד. במקביל לתהליך התכנון, יועצים חברתיים והמינהלת להתחדשות עירונית של עפולה יסייעו לכם - בעלי הדירות לבחור עורך דין שייצג אותם – אך ורק אותם! בסיוע עורך הדין, יבחרו הדיירים במכרז יזמים את היזם הכשיר ביותר בעיניהם להוצאת הפרויקט לפועל (מבין לפחות 3 יזמים שונים). לאחר בחינה ואישור התכניות על ידי מוסדות התכנון, היזם שייבחר יוכל להתמודד על קבלת סיוע ממשלתי משמעותי מצד המדינה, מימון אשר נחוץ למימוש פרויקטים מסוג זה בעפולה. 

מהמנהלת להתחדשות עירונית נמסר כי חשוב להבין שבעלי דירות יכולים לבחור בכל יזם, אך יזם שלא נבחר בתחרות בין יזמים לא יוכל ליהנות מהמימון הממשלתי. במקרה כזה - עלולה להיווצר בעיה ביכולת להוציא את הפרויקט אל הפועל. כבר פועל אצלכם יזם? אנשים רבים חתמו? מומלץ לפנות למנהלת התחדשות עירונית ולקבל את המענה.

שי עם שלם, יועץ חברתי במינהלת להתחדשות עירונית בעפולה, אמר: "אמנם מדובר בתהליך של כמה שנים, אך הסבלנות משתלמת: תכנון איכותי והקפדה על תהליך תקני והוגן עבור בעלי הדירות הם כלי מפתח במיוחד בעיר כמו עפולה שטרם נהנתה מתהליכי התחדשות עירונית"

זכרו - לא חותמים על הסכמים לפני שמתייעצים עם מינהלת ההתחדשות העירונית של עפולה! פונים אליכם יזמים? מנסים להחתים אתכם על עסקת התחדשות עירונית? פנו למינהלת העירונית בכל שאלה או התייעצות: במייל - renew@afula.muni.il במוקד פניות של המנהלת להתחדשות עירונית: 03-6555155. 

  

החורף זו התקופה להיערך לתופעת הזעת היתר רשת כללית אסתטיקה ממליצה לטפל בתופעת הזעת היתר גם בחורף.י

                                       

בריאות : ניתוח להסרת גידול ענקי ונדיר במשקל 1.3 ק"ג מגופה של פעוטה בת 4במרכז הרפואי העמק מקבוצת כללית

 
התקשרו עכשיו וקבלו את ההצעה הכי משתלמת
04-6580200הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.