5 דקות קריאה
26 May
26May


משלחת של כעשרה לוחמים ממועדון הג'יו ג'יטסו "סול פייטרס" יצאו לאחרונה לתחרות בינלאומית בקפריסין ממנה שבו עם לא פחות מ-13 מדליות.


מועדון הג'יו ג'יטסו מעפולה ממשיך לקטוף תארים בזירה הבינלאומית 

משלחת של כעשרה לוחמים ממועדון הג'יו ג'יטסו "סול פייטרס" יצאו לאחרונה לתחרות בינלאומית בקפריסין ממנה שבו עם לא פחות מ-13 מדליות. 

הישג אדיר למועדון הג'יו ג'יטסו העפולאי "סול פייטרס" בתחרות קפריסין הפתוחה כאשר המשלחת שיצאה מבירת העמק שבה לישראל עם לא פחות מ-40 מדליות. מדובר בתחרות בינלאומית נחשבת שהופקה תחת הארגון הבינלאומי AJP אבו דאבי ואליה הגיעו לוחמים משלושים מדינות שונות.

המשלחת העפולאית חזרה מהתחרות עם שלל גדול של מדליות בכל הקטגוריות והתחומים. בקטגוריית ילדים זכו בשעה מדליות בסך הכל כאשר רומי טדרי שבה עם זכייה כפולה בשתי מדליות זהב (דאבל גולד) בקטגוריית חליפה ובקטגוריה ללא חליפה, איתי אדרי "דאבל גולד" מקום 1 בקטגוריית חליפה ומקום 1 בקטגוריה ללא חליפה, אור לסרי במקום הראשון ומדליית זהב בקטגוריית חליפה, יעקב סדיק שמסיים על הפודיום פעמיים במקום השני ושתי מדליות כסף בקטגוריית חליפה וללא חליפה. 

גם בנערים מסמנים לוחמי המועדון וי גדול עם 6 מדליות כאשר אורי זרבל מסיים עם 'דאבל גולד' מקום 1 בקטגוריית חליפה ובקטגוריה ללא חליפה, זוהר מזרחי 'דאבל גולד' מקום 1 בקטגוריית חליפה ובקטגוריה ללא חליפה וקובי בניסטי עם 'דאבל גולד' ומקום 1 אף הוא בקטגוריית חליפה ובקטגוריה ללא חליפה. ניתאי קורן סיים במרחק נגיעה מהפודיום עם פעמיים מקום הרביעי בקטגוריית חליפה וללא חליפה. 

בבוגרים הצליח אור ברבי לקטוף אף הוא 'דאבל גולד' ומקום הראשון בשני סוגי התחרויות וזכייה בשתי מדליות זהב ובכך מסיים תחרות חמישית ברצף עם מדליית זהב כאשר באחד הקרבות הוא מנצח גם יריב מאיראן . הישג מרשים נוסף נרשם על ידי מאמן המועדון יריב ביטון שסיים במקום השלישי שייצג את נבחרת ישראל באליפות אירופה שנערכה בגרמניה. 

אדם לסרי, הבעלים של המועדון המצליח, מאמן ולוחם בעצמו, אמר: "אני גאה בחבר׳ה מהמועדון האדיר שלנו. תודה לשותף שלי יריב ביטון על ההישג המדהים ועל כל העבודה הקשה. תודה לאחי איתי על העבודה הקשה, למאמנים ואנשי המקצוע הכי טובים בענף, אלמוג בריצ', שי סטפנסקו ואמיר בוארון וכמובן לכל הלוחמים והלוחמות המוכשרים שלנו". אחת ולתמיד: הדרך הכי טובה להשתמש בשום - בלי לקלף אותו

פלטת גבינה מקצועית בהכנה ביתית


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.