4 דקות קריאה
18 Dec
18Dec

כל החדשות בקליק אחד !

  עפולה

מגדל העמק

בית שאן

 נוף הגליל

 טבריה 

 טבעון רמת ישי

קריית שמונה 

 גליל תחתון

  יקנעם

  גליל עליון

מ.א יזרעאל

רמת הגולן

כאלף בני נוער המיועדים לגיוס פקדו את כנס "עפולה מתגייסת" שנערך השבוע באשכול פיס בעפולה ומטרתו חיזוק המוכנות, הנכונות ומיצוי מיטבי לשירות קרבי ומשמעותי בצה"ל.

   נטו העמקים והגליל  כל העדכונים כל הזמן


עפולה מתגייסת 

כאלף בני נוער המיועדים לגיוס פקדו את כנס "עפולה מתגייסת" שנערך השבוע באשכול פיס בעפולה ומטרתו חיזוק המוכנות, הנכונות ומיצוי מיטבי לשירות קרבי ומשמעותי בצה"ל.

כחלק מעידוד הגיוס העירוני לשירות קרבי ומשמעותי, אירחה עפולה זו השנה השנייה את מיזם "עפולה מתגייסת" שמובילה מחלקת הנוער של אגף הצעירים של עיריית עפולה בשיתוף עם לשכת הגיוס בטבריה, יחידת מיט"ב, משרד החינוך, אשכול פייס, תיכון "אורט אלון" והפיקוח הרשותי.

לאירוע הגיעו כאלף בני נוער, תלמידי כיתות י"ב מבתי הספר בעפולה ותלמידים מרשויות שכנות שעתידים להתגייס לשירות צבאי בשנה הקרובה. בתחילת הכנס התקבצו בני הנוער באודיטוריום לשיח עם ראש העיר אבי אלקבץ אשר שיתף את בני הנוער על שירותו הצבאי ועל החיבור של הצבא והקהילה שבא לידי ביטוי הלכה למעשה בעפולה בכלל ובימים הללו בפרט. בסיום איחל אלקבץ לעשרות בני הנוער שהגיעו לכנס הצלחה בהמשך הדרך. 

בהמשך צפו הבאים בהצגה של תאטרון צה"ל בנושא מלחמת "חרבות ברזל" שכללה גם שיתוף של הקהל בשאלות שעלו מתוך תוכן ההצגה וכן מהמציאות בה אנו חיים בימים אלה. בהמשך הקפיצה להקה צבאית את בני הנוער עם פסקול של שירי צה"ל ובסיום התקיים שיח מפקדים ותלמידים ומפגש עם קציני מיון בעמדות מיטב השונות בנושא תהליכי הגיוס, מיון ושיבוץ לצה"ל.

  

החורף זו התקופה להיערך לתופעת הזעת היתר רשת כללית אסתטיקה ממליצה לטפל בתופעת הזעת היתר גם בחורף.י

                                       

בריאות : ניתוח להסרת גידול ענקי ונדיר במשקל 1.3 ק"ג מגופה של פעוטה בת 4במרכז הרפואי העמק מקבוצת כללית

 
התקשרו עכשיו וקבלו את ההצעה הכי משתלמת
04-6580200


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.