8 דקות קריאה
01 Jul
01Jul


עיריית עפולה, בשיתוף עם האגודה לתרבות הדיור, זכתה בקול קורא לרכישת מפעמים (דֵּפִיבְּרִילָטוֹרים), להצבה בבניינים משותפים ברחבי העיר בנוסף לאלה שהוצבו בעבר במוסדות ציבור וחינוך. 

 

יוזמה מכל הלב  

עיריית עפולה, בשיתוף עם האגודה לתרבות הדיור, זכתה בקול קורא לרכישת מפעמים (דֵּפִיבְּרִילָטוֹרים), להצבה בבניינים משותפים ברחבי העיר בנוסף לאלה שהוצבו בעבר במוסדות ציבור וחינוך. 

עיריית עפולה זכתה בקול קורא לרכישת מפעמים (דפיברילטורים) למבנים משותפים. כידוע, הדפיברילטור הינו מכשיר מציל חיים שכל אזרח יכול להפעיל בקלות, ללא ידע רפואי מוקדם, הוראות הפעלה קוליות וחזותיות ברורות ומכאן החשיבות הרבה בהצבתו בכל בית משותף כפי שהוצב בעבר במוסדות הציבור והחינוך ברחבי העיר.

מטרתו של המכשיר להחזיר את קצב הלב לפעולה סדירה על ידי מתן שוק חשמלי באמצעות אלקטרודות שמצמידים לגוף החולה בסמיכות ללב. השימוש העיקרי במכשיר זה הוא במצבים של פרפור חדרים, קצב לב לא סדיר, החייאה וסוגים אחרים של אירועי לב מסכני חיים. 

במסגרת "הקול קורא" בו זכתה העירייה, נציגות הבניינים וחברים באגודה לתרבות הדיור יוכלו לרכוש את המפעמים במחיר מסובסד של 800 שקלים בלבד. המפעמים כוללים: ארון אחסון, התקנה, הדרכה ואחריות שיסופקו באמצעות מד"א. 

נטלה גוזובסקי, מנהלת האגודה לתרבות הדיור בעפולה מארה השבוע: "במסגרת  הפעילות השוטפת עם ועדי בתים, במשך ימות השנה, פנינו אליהם בכדי שיצטרפו למיזם ארצי – רכישת דפיברילטור שמציל חיי אדם, במחיר מוזל, שייתן מענה בעת חירום, עד להגעת כוחות ההצלה. אני קוראת לכולם להצטרף בהקדם לתרבות הדיור וליהנות מתנאים הטובים שתקבלו כחלק מהצטרפותכם"נציגות בניינים וחברים באגודה לתרבות הדיור המעוניינים להגיש את 'הקול הקורא' ולקבל פרטים נוספים, יפנו לפנות לאגודה לתרבות הדיור סניף עפולה בטלפון: 04-6484249 או בדואר האלקטרוני: Natella@afula.muni.il-------------------------------------------------------------------------

המחנך והסופר עמנואל בן סבו כתב מצאת טבח שבת שמחת תורה , יומן מלחמה אישי, ייחודי, הצצה לסלון המשפחתי שהיה לקבינט מלחמה.  

 הותר לפרסום 

----------------------------------------------------------------------


 עוד בחדשות המרכז הרפואי העמק

בזכות אבחון מהיר ומדויק ניצלו חייו של פעוט בן 8 חודשים מהצפון 

באחת ולתמיד: הדרך הכי טובה להשתמש בשום - בלי לקלף אותו

פלטת גבינה מקצועית בהכנה ביתית


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.