4 דקות קריאה
28 Feb
28Feb

עקירת כספומטים מפיצוציות, תחנות דלק ומוקדי בילוי מרכזיים: "מדובר בכסף קל ומהיר עבור אותם העבריינים

בתום חקירה של שוטרי המחוז הצפוני כתב אישום הוגש כנגד חוליה שנתפסה דקות לאחר גניבת כספומט שאותר בתא המטען ברכבם. 

בתאריך (14/05/24) לפנות בוקר, במהלך פעילות של שוטרי המחוז הצפוני בעיר נוף הגליל, הבחינו השוטרים ברכב מסוג פורד נוסע במהירות  ברחובות העיר.

השוטרים החשידו את הרכב, עצרו אותו לבדיקה ובחיפוש שביצעו ברכב אותר בתא המטען כספומט. שני יושבי הרכב תושבי נצרת ויפיע בשנות ה-20 לחייהם נעצרו במקום.

מחומר החקירה עולה כי דקות לפני מעצר הרכב, הגיעו החשודים למכולת בעיר נוף הגליל,הסיטו את מצלמות האבטחה ובאמצעות לום מתכת ניתקו בכח את הכספומט מהקיר ונמלטו מהמקום במהירות.

 בסיום חקירה מאומצת של שוטרי מחוז צפון כתב אישום הוגש כנגד 2 החשודים באמצעות שלוחת תביעות נצרת.

משטרת ישראל פועלת במאבקה הנחוש והבלתי מתפשר כנגד עברייני רכוש המהווים איום לביטחונו ושלומו של האזרח הנורמטיבי ותמשיך לפעול להגברת תחושת הביטחון ומיצוי הדין עם העבריינים.


-----------------------------------------------------------------------

חוליית שודדי כספומטים ותחנות דלק נעצרה על ידי שוטרי המחוז הצפוני ובתום החקירה כתב אישום הוגש כנגד שני חברי החולייה.

בתאריך 04/04/24 התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל אודות שוד שהתרחש בתחנת דלק בכפר מנדא בו השודדים עקרו כספומט בעזרת חבל שקשרו לרכבם. בעת השוד איימו השודדים על המוכרת בעזרת לום וגנבו מקופת העסק אלפי שקלים.

בתום מצוד של מספר ימים ותוך הפעלת כלים טכנולוגיים שונים נעצרו החשודים במעשה. אתמול, עם סיום שלב החקירה, הוגש כתב אישום עם בקשה למעצר עד תום ההליכים נגד שני הנאשמים, בני 19 תושבי טמרה ובוסמת טבעון באמצעות פרקליטות מחוז חיפה בבית משפט השלום בעכו.


משטרת ישראל פועלת במאבקה הנחוש והבלתי מתפשר כנגד עברייני רכוש המהווים איום לביטחונו ושלומו של האזרח הנורמטיבי ותמשיך לפעול להגברת תחושת הביטחון ומיצוי הדין עם העבריינים.הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.