2 דקות קריאה
01 May
01May

לחצו על התמונה ותקבלו את כל הפרטים

עפולה והסביבה טלפון: 04-8519650 טבריה והסביבה072-3110426 04-6726677

כל החדשות בקליק אחד !

החשוד ברצח בגלבוע: דניס בוקין, מעצרו הוארך

בוקין טען שפעל להגנה עצמית, חוקר המשטרה: "זה לא נראה טוב מבחינתו" • בגופו של החשוד נמצא אחוז אלכוהול גבוה • אביו של דיאר לכאן רשת ב: "אתם מכניסים שנאה לילדים שלנו"


החשוד ברצח דיאר עומרי בגלבוע הוא דניס בוקין, בן 32 מגן נר, כך הותר היום (ראשון) לפרסום בתום דיון בהארכת מעצרו. בית המשפט החליט להשאירו במעצר עד ליום ראשון הבא. בני משפחתו של דיאר צעקו לעבר בוקין: "תוריד את הראש, רצחת ילד קטן" ובנוסף התפרצו כמה מבני משפחתו של הנרצח לעבר החשוד. 

בוקין מסר את גירסתו בדיון ואמר שחש שהיה מאוים וירה באוויר. חוקר המשטרה בדיון הגיב שזה לא מה שמתועד בסרטון מהאירוע. עם זאת, לא שלל את הטענה שיתכן שהחשוד פעל לשם הגנה עצמית. סנגורו של בוקין המשיך: "הוא טוען שלאחר שרב עם המנוח הוא רץ לכיוון הרכב וחששתי שיוציא משהו ויתקוף אותי". חוקר המשטרה הגיב כי "ממה שנראה בסרטון זה הרבה יותר רע ממה שטוען החשוד. משתדל לא להשתמש במילים אחרות - מבחינתו זה לא נראה טוב". 

אביו של דיאר, אחמד עומרי, טען שמדובר ברצח בכוונת תחילה והאשים הבוקר בריאיון לכאן רשת ב: "אחרי שהממשלה הימנית הגיעה, ביקשו מהם שכל אחד שיש לו נשק - שיילך איתו. הבחור הזה ביצע את העבודה שלו בנאמנות. מה שאמרו לו - עשה. ככה מכניסים את השנאה. אתם מכניסים את השנאה לילדים שלנו".עקבו אחרינו