2 דקות קריאה
11 Jul
11Jul

עפולה והסביבה טלפון: 04-8519650 טבריה והסביבה072-3110426 04-6726677

כל החדשות בקליק אחד !

 שלחו תגובה בסוף העמוד

בתאריך 22/06/23 לפנות בוקר, התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל אודות אירוע הצתת רכב בעיר בית שאן

שוטרי המחוז הצפוני עצרו 3 חשודים ביניהם אישה ו-2 גברים שהציתו על פי החשד רכב בעיר בית שאן על רקע רומנטי. כנגדם הוגשה הצהרת תובע.


בתאריך 22/06/23 לפנות בוקר, התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל אודות אירוע הצתת רכב בעיר בית שאן. לאחר מספר דקות התקבל דיווח נוסף על הצתת רכב שעל פי החשד היה מעורב באירוע ההצתה. שוטרי המחוז הצפוני הגיעו לזירות ופתחו בחקירת נסיבות המקרים. 


מחומר החקירה עולה כי בעקבות פרידה של הנאשמת מהקורבן וסכסוך ביניהם ובשיתוף פעולה עם בן זוגה הנוכחי וחברו החליטו השלושה להצית את רכבו של הקורבן כנקמה .


2 החשודים הגיעו למקום כשהם רעולי פנים, בזמן שאחד מהם ממתין ברכב יירד השני ובאמצעות חומר דליק הצית את הרכב ויחד נמלטו מהזירה ברכב בעל לוחיות זיהוי משוכפלות. 


לאחר מספר מטרים התנגשו שלא במכוון בקיר בעיר בית שאן ובכדי להעלים ראיות החליטו השניים להצית את הרכב איתו ביצעו את העבירה ולהימלט מהמקום. 


בסיום חקירה מורכבת ומאומצת של שוטרי המחוז הצפוני נעצרו שלושת החשודים (21,23,31) תושבי בית שאן וחדרה וכנגדם צפוי להיות מוגד השבוע כתב אישום חמור באמצעות פרקליטות מחוז צפון בבית המשפט המחוזי בנצרת.


עבירת ההצתה נחשבת לאחת מהעבירות המסוכנות ביותר, בשל הסכנה הקיימת לנפש ולרכוש, האש  עלולה מטבעה להתפשט ולכלות רכוש רב ואף לגרום למוות. משטרת ישראל פועלת בכל האמצעים העומדים לרשותה במישור הסמוי והגלוי בכדי להגיע לאותם עבריינים ולהביאם לדין במטרה לשמור על ביטחון התושבים ורכושם.


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.