צרכנות :קרם לחות בשפורפרת משקם לפנים והגוף


09 Feb
09Feb

 צרכנותכל החדשות בקליק אחד !

מקל על היובש ומסייע בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור.

מותג הדרמו קוסמטיקה סרווה משיק: 


קרם לחות בשפורפרת משקם לפנים והגוף -  מקל על היובש ומסייע בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור. 

היפואלרגני. ללא בישום. ללא פראבן.


מותג הדרמו-קוסמטיקה סרווה משיק: קרם לחות משקם לפנים ולגוף המתאים לעור יבש עד יבש מאד. במארז שפורפרת נוח וקל לנשיאה בתיק. הקרם עשיר ומעניק לחות ומסייע בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור הגוף והפנים. מתאים למבוגרים ולילדים. היפואלרגני. ללא בישום. ללא פראבן. פותח עם דרמטולוגים. 

קרם הלחות משלב פורמולה ייחודית המכילה חומצה היאלורונית ו- 3 סרמידים חיוניים לעור המסייעים בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של עורך. סרמידים אלו הם חיוניים ביותר לשמירה על עור לח ועל שלמות מחסום ההגנה הטבעי של העור שלנו. הגיל והחשיפה לגורמי גירוי סביבתיים, עשויים לסייע לרמות הסרמידים לרדת ולכן השימוש במוצרים לטיפוח העור הכוללים סרמידים יכול לשקם ולחזק את המחסום העורי. כמו כן, ישנם מחקרים המצביעים על קשר בין רמות סרמידים נמוכות יותר למחלות דרמטולוגיות. 

טכנולוגיית ה- MVE הייחודית (פטנט רשום) משחררת את הסרמידים לעור שכבה אחר שכבה לאורך זמן ובכך הפורמולה ממשיכה להזין את העור בלחות שעות ארוכות לאחר המריחה. יתרונות אלו יחד עם שמירה על מרקם נעים, קליל ואלגנטי מקנים לCeraVe  את האיכות והיעילות שלו.

מחיר מומלץ לצרכן 54.90 ₪, תכולה:  177 מ"ל


את מוצרי CeraVe ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים, רשתות הפארם, בקופות החולים מכבי ומאוחדת ובקנייה און-ליין באתר המכר השונים: 


  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל


 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...