צרכנות :אסם נסטלה מרחיבה את סדרת חטיפי הדגנים של Fitness ומשיקה:


28 Jun
28Jun 1. כל החדשות בקליק אחד !

  חטיף דגנים עם שקדים ודבש וחטיף דגנים קלאסי במתיקות מעודנת

  שתפו > 

  Fitness, מותג דגני הבוקר של נסטלה, מתרחב עם שני טעמים חדשים בסדרת חטיפי הדגנים המתבססים על הטעמים המוצלחים של דגני הבוקר של Fitness: חטיף דגנים עם שקדים ודבש וחטיף דגנים קלאסי במתיקות מעודנת. בכך המותג ממשיך את מגמת החדשנות שהוביל בשנים האחרונות. סדרת מוצרי Fitness מהווה שילוב מנצח בין טעם מעולה לדגנים מלאים. חטיפי הדגנים מכילים דגנים מלאים כרכיב מרכזי וביניהם שיבולת שועל, וויטמינים מקבוצת B, המסייעים לתהליך הפקת האנרגיה בגוף. חטיפי הדגנים של Fitness מהווים פתרון נהדר לארוחה קלה או לפתרון בשעת אחרי הצהריים וקלים נשיאה לכל מקום.

   חטיפי הדגנים של Fitness צילום סטודיו אסם

  בכל מאגדת ישנן שש אריזות אישיות, קלות לנשיאה, ארוזות בנפרד לשמירה על הטריות ועל גודל המנה. אריזה אישית של חטיף דגנים קלאסי במתיקות מעודנת מכילה 77 קלוריות וזו עם שקדים ודבש, הטעם הפופולרי בקטגוריית דגני הבוקר למבוגרים, מכילה 81 קלוריות לחטיף.


   חטיפי הדגנים של Fitness צילום סטודיו אסם

  נחום זיימן, מנהל חטיבת הקפה ודגני הבוקר באסם-נסטלה, מסביר: "Fitness הינו אחד המותגים הצומחים בשנים האחרונות, עם השקת שני חטיפי הדגנים החדשים אנו ממשיכים את מגמת החדשנות והצמיחה של המותג. לאורך השנים אנו בתהליך מתמשך של שיפור המוצרים הכולל הוספת דגנים מלאים והפחתת סוכר. במוצרים הללו אין ממתיקים מלאכותיים והם עומדים בדרישות תקנת הסימון התזונתי, ולא יהיו מסומנים בסימונים אדומים, כך שהצרכן יכול ליהנות מהם בצורה מלאה ללא ייסורי מצפון. חטיפי הדגנים החדשים מהווים פתרון המשלב בין טעם נהדר לדגנים מלאים מבלי להתפשר על הטעם".

  ניתן להשיג ברשתות השיווק המובילות ברחבי הארץ.

  כשרות OU והרבנות הראשית לישראל


 2. מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  


 3.   חשבנו שיעניין אותך גם : 


  משהו קטן וטוב

  הבלוגים -טור ודעה 

   רק מעשים טובים

     ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


  אוכלים שותים

  כושר ותזונה

  מתכוני קיץ

  הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

  לייף סטייל 

  צרכנות 

  טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

   כל מה שחדש על המדף