ניידת המשאלות של משטרת ישראל


17 Sep
17Sep

נטו העמקים > חדשות נטו העמקים 

ניידת המשאלות מגשימה חלומות בבית שאן

ניידת המשאלות של משטרת ישראל ביקרה ביום שני (9.9.19) בעיר בית שאן והפתיעה את אלון הצעיר בן ה-4 החולה במחלת הסרטן וחולם להיות שוטר כשיהיה גדול. 

בשעות הבוקר המוקדמות הגיעו שוטרי התחנה לביתו של אלון הצעיר הלבישו אותו במדי שוטר חדשים ובמקום ללכת לגן יצאו יחד למשימת סיור ברחבי העיר בניידת המיוחדת, "ניידת המשאלות" הכוללת בתוכה התקנים משטרתיים שונים ומגוונים כגון אורות משטרה, מערכת קשר וכריזה ועוד.

השוטר הצעיר הגיע לתחנת משטרת בית שאן ויחד עם חוקרי המעבדה לזיהוי פלילי סייע להם לפענח טביעות אצבע. בהמשך, אימן את הכלב משטרתי והסליק חפץ אותו הכלב הצליח לאתר, ביקר ביחידות השונות ובכלל נהנה מהליווי של השוטרים ולוחמי מג"ב שהעניקו לו תשומת לב והציגו בפניו את מגוון פעילויות המשטרה ברחבת התחנה.

את היום המרגש חתם אלון הצעיר בארוחת צהריים ושיחה אישית עם ס' מפקד התחנה שבסיומה העניק לו שי.

שוטרי התחנה ציינו, "זה היה מרגש מאד לראות את הבעות השמחה וההפתעה של הנערים, זוהי זכות שלנו להעניק חוויה ייחודית שאין כמותה בשום מקום אחר, ומבטי השמחה וההנאה של אלון המתוק שזכה להפוגה קלה מיום טיפולים בבית החולים -  הם התגמול הכי טוב שאנו יכולים לבקש בחזרה.


לצפייה בסרטון לחיצה על  התמונה >>

אולי גם זה יעניין אותך


כל מה שחדש ומעניין 

  לשולחן החג : פילה סלמון בלימון ותפו''א

  אוכל : קנלוני בטטה ברוטב פסטו בשמנת

כושר ותזונה : מנת סופר פוד – "ג'ונגל בול"

לייף סטייל :המותג הבינלאומי למוצרי תמיכה בהריון משפחה : חודש של אירועי ספורט וטבע בגליל ובעמקים   סגנון חיים :לרגל החג  כלי אוכל והגשה