פגישה בין חברת סופרבוס לראש עיריית עפולה- שיפור שירות התחבורה בעיר


08 Mar
08Mar


פגישה בין חברת סופרבוס לראש עיריית עפולה- שיפור שירות התחבורה בעיר

 בפגישה שנערכה בעיריית עפולה, בלשכת ראש עיריית  עפולה אבי אלקבץ, עם מנכ"לית סופרבוס קרן אצלאן, הנהלת החברה וגורמים שונים – במטרה לדון  במצב התחבורה הציבורית בעיר ובצרכים השונים של תושבי העיר . 

הפגישה החלה  בהצגת מצב התחבורה הציבורית בעיר. מהנתונים עולה כי קיים שיפור משמעותי בשירותי התחבורה הציבורית בעיר המופעלים ע"י חברת סופרבוס. אחוזי הביצוע הגבוהים מאוד (99.3%) הם עדות לרמת השירות הגבוהה. כמו כן, במדד הדיוק האחרון שהתפרסם מבין כל מפעילות התחבורה הציבורית, דורגה סופרבוס במקום החמישי מבין 15 החברות.

עוד עולה מהנתונים כי יותר ויותר תושבים משתמשים בשירותי התחבורה הציבורית בעיר  ועם הגידול בכמות הנוסעים  חל גם גידול במספר  רכבי האוטובוסים ותדירות הקווים בעיר שגם הוא הוביל לשיפור בחוויית הנוסעים של חברת סופרבוס. 

בשנה האחרונה חברת סופרבוס החלה בהפעלה של 25 אוטובוסים מונעים בגז, שקטים וידידותיים לסביבה.


בסיום ההצגה העלה ראש העיר בפני הנהלת סופרבוס את צרכיה של העירייה וביקש את היערכותה  להסעה של תלמידי בתי הספר ברחבי העיר בעיקר בשעות הבוקר, החל משנת הלימודים הבאה. כמו כן, הוצגה תכניתו של ראש העיר להעתיק את מיקומה של התחנה המרכזית בעפולה ולהקמה של תחנה חדשה עם כ- 20 מסופי אוטובוס בחלקה הצפוני של עפולה.  

קרן אצלאן, מנכ"לית חברת סופרבוס: " אני שמחה מאוד על הפגישה היום ועל ההזדמנות להכיר את תוכניותיה העתידיות של העיר. אנו רואים חשיבות רבה בשיפור השירות לכלל נוסעינו ומתן מענה לצרכים המשתנים בעיר. אנו נמשיך ונפעל על מנת להעניק את השירות המיטבי לכלל תושבי העיר"

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך