קהילה :בית לגדול טוב, מרכז הפנאי והעשרה לגיל הרך


12 Oct
12Oct

  קהילה
כל החדשות בקליק אחד !

ערכות יצירה, משחקי שולחן, ספרי ילדים ועוד. "בית לגדול טוב" חילק במהלך החודש האחרון אלפי ערכות משחקים למשפחות בעיר ולגני הילדים בחינוך המיוחד.


משפוחה

ערכות יצירה, משחקי שולחן, ספרי ילדים ועוד. "בית לגדול טוב" חילק במהלך החודש האחרון אלפי ערכות משחקים למשפחות בעיר ולגני הילדים בחינוך המיוחד.

בית לגדול טוב, מרכז הפנאי והעשרה לגיל הרך ובני משפחותיהם הינו מיזם של תנובה והחברה למתנ"סים ופועל במסגרת ורשת שחקים עפולה. במהלך השנה הקשר הישיר עם המשפחות הצעירות אפשר לצוות להציע מגוון פעילויות לכל המשפחה הכולל סדנאות, ג'ימבורי, חוגים ועוד. עד שנדמה היה כי הדברים שבו לסדרם ומשפחות רבות חזרו ליהנות מההיצע הרב, בית לגדול טוב, כמו שאר שלוחות רשת שחקים נאלץ לסגור את שעריו לקהל. על אף עובדה זו, שקד צוות תחום הגיל הרך בניהולה של שירלי יצחק יחד עם שרון פרי מנהלת בית לגדול טוב עפולה וצוות הבית על הכנת מגוון מיזמים שיונגשו לקהל הרחב במיוחד בתקופה זו. מיזם הדגל כלל הכנת אלפי ערכות משחקים - "משפוחה" - לכל המשפחה הכוללות יצירה, ספרים, משחקי שולחן, חוברות צביעה, ופעילויות. את הערכות המיוחדות שהוקדשו למשפחות הצעירות בעיר חילקו במספר מוקדים כמו הפארק העירוני וסופרים שכונתיים על מנת להנגיש בצורה הטובה ביותר את הערכות לכלל הקהילה בהתאם להנחיות.
זאת ועוד, הצוות עשה חלוקה מיוחדת גם לילדי גני החינוך המיוחד בעיר שכידוע המשיכו את פעילותם גם בימים אלו.

דניאל בן, מנכ"ל רשת "שחקים עפולה": "כמו בסגר הראשון, גם בסגר הזה החלטנו יחד עם ראש העיר אבי אלקבץ להמשיך את העשייה למען התושבים בהתאם למגבלות.


בימים כתיקונם ילדי העיר וגם המבוגרים מגיעים אלינו לשלוחות השונות ליהנות מהמגוון העצום של חוגים סדנאות וקורסים ועכשיו החלטנו להגיע אליהם. חלוקת הערכות המשפחתיות מתווספות למיזמים הרבים שצמחו בתקופה האחרונה כמו הרצאות חוגים וקורסים אונליין. אין לנו כוונה להפסיק אלא לכוון גבוה יותר ולהגיע לכל תושבי ותושבות העיר עם מיזמים חדשניים ומעניינים".


  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

כל מה שחדש על המדף