2 דקות קריאה
22 Apr
22Apr

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כתובת

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד !

הזוכה בלוטו חייג לשותפו לזכייה: "הוא היה מאוד מופתע לקבל שיחת טלפון בשעה כזאת וחשש תחילה שקרה משהו רע. הדבר הראשון שאמרתי לו היה: 'תירגע, הכול טוב. אפילו יותר מדי טוב'. הודעתי לו שהטופס זכה, ולא סתם זכה – אלא בפרס הראשון. הוא היה המום לחלוטין"

בהגרלת הלוטו שהתקיימה ביום שלישי (18/4/2023), זכה טופס יחיד בפרס הראשון בסך של 23 מיליון ₪. יום למחרת ההגרלה, בשעות הבוקר המוקדמות, הגיע הזוכה הנרגש לבית מפעל הפיס על מנת לפדות את זכייתו.

הזוכה, גבר בשנות ה־60 לחייו, מתגורר באזור המרכז ועוסק בתחום הבריאות, סיפר לאנשי מפעל הפיס בהתרגשות רבה: "מזה מספר שנים, אני וחבר טוב שלי, שולחים טופס עם אותם מספרים קבועים. המזל האיר לנו פנים לא פעם - אלא פעמיים, כשהצלחנו לנחש חמישה מספרים עם המספר החזק, וזכינו בפרס השלישי. לאחר פעמיים שזכינו, חשבנו שאולי כדאי להחליף את המספרים שבטופס, כי הקודמים כבר 'הוכיחו את עצמם'. וכך קרה, אחת הטבלאות עם המספרים החדשים ששלחנו היא זו שהביאה לנו את הזכייה המטורפת הזו".

                 כל אירועי הפסטיבל

הזוכה שיתף את אנשי מפעל ברגעים שעברו עליו עם היוודע הזכייה. "יש לי הרגל, קצת מוזר אני מודה, לקום באמצע הלילה או בשעת בוקר מאוד מוקדמת ולבדוק אם הטופס זכה, ואם כן – בכמה זכה. וכך קרה גם הפעם, התעוררתי לפנות בוקר, סרקתי את הטופס באפליקציה של מפעל הפיס ופתאום אני רואה - הודעת זכייה על סך 23 מיליון ₪! הייתי בהלם מוחלט, והמשכתי לסרוק עוד 5 - 6 פעמים כדי לוודא שלא מדובר בטעות. כשסיימתי לסרוק, התחלתי לבדוק ידנית את המספרים כדי לוודא שאין שום טעות או פספוס כלשהו. יצאתי מהחדר שינה למטבח – הייתי חייב לשתות מים ולעכל מה בדיוק קרה הרגע. הערתי את אשתי ובישרתי לה שזכינו. היא היתה סקפטית כמוני וביקשה לבדוק את הטופס בעצמה. רק אחרי שהיא ווידאה שאכן

הטופס מכיל שישה מספרים ואת המספר החזק שעלו בגורל, התחלנו להתרגש ולשמוח. ברגע זה, הרגשתי שזה בדיוק הזמן להתקשר לחבר שלי ולעדכן אותו".

ום העצמאות נהיה פתוחים ותוכלו לקבל את הקינוח האהוב עליכם במשלוח עד למנגל עצמאות!

המלאכה 14 עפולה טלפון: 054-535-2780 | 04-999-7953 

ואכן, בשעה מאוד לא שגרתית, התקשר הזוכה לשותפו לזכייה: "הוא היה מאוד מופתע לקבל שיחת טלפון בשעה כזאת וחשש תחילה שקרה משהו רע. הדבר הראשון שאמרתי לו היה: 'תירגע, הכול טוב. אפילו יותר מדי טוב'. הודעתי לו שהטופס זכה, ולא סתם זכה – אלא בפרס הראשון. הוא היה המום לחלוטין. באותו רגע הודעתי לו שאשתי ואני כבר בדרך אליו. וכך היה, חגגנו כולנו יחדיו בהרמת כוסית יין. השתדלנו לא לעשות רעש וחלילה להעיר את השכנים. היינו כל כך מרוגשים כולנו. לא קל להתאפק כשקורה דבר כזה".

כשנשאל מה בכוונתו לעשות עם כספי הזכייה, ענה: "הכול כל כך טרי. לא ממש החלטתי מה לעשות עם הכסף, ולמעשה מלבד אשתי והחבר שלי אף אחד עוד לא יודע על כך. אני חושב שכך גם נכון להשאיר את זה. אני אדם צנוע ואשאר כזה תמיד. נקבל בהמשך החלטה מושכלת שתאפשר לנו בעיקר לסייע לילדינו האהובים. יש עוד הרבה על מה לחשוב. מבית מפעל הפיס אני ואשתי מתכוונים ללכת לשבת בניחותא בבית קפה ולהתחיל פרק חדש ומרגש בחיינו המשותפים".