2 דקות קריאה
22 Apr
22Apr

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כתובת

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד !

התאומות הזהות נטליה קשקרוב וג'ניה קורל שבייב, תושבות העיר עפולה, הפכו לשם דבר הודות למראה האטרקטיבי הכפול שלהן.

המראה החדש של התאומות מעפולה 

התאומות הזהות נטליה קשקרוב וג'ניה קורל שבייב, תושבות העיר עפולה, הפכו לשם דבר הודות למראה האטרקטיבי הכפול שלהן.

לכן, כשהחלו להרגיש את סממני הגיל על פניהן, החליטו לעבור ביחד ניתוח עפעפיים עליוניות והרמת גבות, כדי לשמור על המראה הזהה והמטופח. 

לאחר בדיקה מקיפה, בחרו השתיים לעבור את הניתוח במרפאת כללית אסתטיקה, הודות לרופאים המומחים והמנוסים בתחומם, השירות האדיב והגב הרפואי של גוף הבריאות הגדול במדינה. את הניתוח ביצע דר' תמיר שי, מומחה בכירורגיה פלסטית והמנהל הרפואי של מרפאת כללית אסתטיקה בעפולה.

השתיים הגיעו יחד לבדיקה מקדימה במרפאת הרשת בעפולה ועברו את הניתוח יחד באותו היום ב- TLV MEDICAL CENTER ברמת החייל.

לאחר תהליך החלמה, הגיעו השתיים לביקורת משותפת והסרת תפרים והצטלמו למזכרת עם דר' שי.


דר' תמיר שי, מומחה בכירורגיה ומנהל רפואי בכללית אסתטיקה עפולה, שביצע את הניתוח הכפול: "כתאום בעצמי, ביצוע הניתוח הכפול הזה מאוד נגע לליבי. הבנתי מאוד את הרצון של השתיים לשמור על מראה זהה, אך הקפדתי לבצע בדיקה נפרדת לכל אחת מהן, על מנת לבדוק התאמה להליך עצמו, תוך שיקוף המצב למטופלות, כחלק מהאג'נדה המלווה את  רשת מרפאות כללית אסתטיקה. 

התאומות היפהפיות הוטרדו ממראה העיניים הנפול, בטענה שהוא משווה להן מראה "עייף" ומבוגר. העיניים הן כרטיס הביקור שלנו, והראשון לבטא את סממני הגיל, כיוון שהעור באיזור זה דק מאוד. החלטנו לשלב ניתוח עפעפיים עליונות והרמת גבות, על מנת להחזיר את המראה הצעיר והרענן. 

הביקורת לאחר הסרת התפרים הייתה כפולה – גם לוודא תוצאות מירביות של הניתוח וגם לוודא שהמראה הזהה נשמר ואני שמח לבשר על הצלחה מלאה ומשביעת רצון".
ניצה בן יקר, מנהלת מרפאת כללית אסתטיקה עפולה:

במרפאת כללית אסתטיקה בעפולה, ובכל מרפאות הרשת, הטיפולים הכירורגים מתבצעים על-ידי מיטב הרופאים המומחים בכירורגיה פלסטית, מובילים בתחומם, עתירי ניסיון, ובעלי היכרות מעמיקה עם מגוון הטכנולוגיות והטכניקות הקיימות כיום בשוק לצורך קבלת תוצאות מיטביות.

ליווינו את התאומות נטליה וג'ניה, החל מהפגישה הראשונית, דרך פגישת הייעוץ, הניתוח ועד לביקורת הראשונה לאחר הניתוח. השתיים הביעו שביעות רצון מלאה מתוצאות הניתוח וסיפרו כי הן לא מפסיקות לקבל מחמאות על המראה החדש ואף המליצו על מרפאת כללית אסתטיקה לכל מי שהביעה עניין". 

המופע המרכזי בפסטיבל חלב ודבש ה- 22 (צפו)>>