מהפכה בתחום צבעי השיער בעולם כשהיה הראשון להביא בשורה חדשה ופתרון מידי לכיסוי שורשי שיער


07 Jan
07Jan

מותג טיפוח השיער הבינלאומי L'OREAL PARIS מרחיב את סדרת MAGIC RETOUCH ומשיק:

מג'יק ריטאצ' DARK ROOTS - תרסיס לכיסוי מידי וזמני של שורשי השיער הכהים!

ב-2 גוונים: בלונד בהיר עד בלונד כהה

הספריי המוביל בעולם

1,2,3.... וואו! 

בלונדינית מהשורש !

מג'יק ריטאצ' המותג שהוביל מהפכה בתחום צבעי השיער בעולם כשהיה הראשון להביא בשורה חדשה ופתרון מידי לכיסוי שורשי שיער לבן, הראשון בשוק- עושה זאת שוב! והפעם עם DARK ROOTS  - ספריי לכיסוי שורשי שיער כהים.מותג הטיפוח הבינלאומי לוריאל פריז משיק בימים אלה  ספריי כיסוי שורשים מג'יק ריטאצ' DARK ROOTS - תרסיס המכסה שורשי שיער כהה, בתוך שניות המיועד לנשים הצובעות את שיערן בבלונד. גוון הספריי מתמזג באופן אופטימלי עם צבע השיער  הבלונדיני הצבוע. מתייבש במהירות ומחזיק עד החפיפה הבאה. בחזרה לבלונד תוך שניות! 

מסקר שערך המותג בקרב נשים עולה כי כ-77% מכלל המשיבות ציינו שהן צבעו את שיערן לפחות פעם אחת, כאשר 57% עושות זאת באופן קבוע. 

מג'יק ריטאצ' עוזר לך להישאר תמיד מטופחת ומאריך את פרק הזמן בין צביעה לצביעה. עוד עלה מהסקר כי 57% מהמשיבות ענו שכשהן קמות בבוקר ומגלות ששורשי השיער לא צבועים- הן מרגישות מוזנחות עד כדי ש 27% מהמשיבות ענו שהן מרגישות מבוגרות. 

קרי, הספריי החדש של מג'יק ריטאצ' מספק למשתמשות בו תחושה של "בלונד כמעט נצחי". מחזיר אותן "למסלול מצב הרוח" ושומר על הופעתן כפי שהן מצפות לפגוש כשהן נתקלות בראי.

בשגרת חיים עמוסה ובמציאות שבה הכל קורה כאן ועכשיו, מג'יק ריטאצ' מספק מענה מיידי לזו שאוהבת תמיד להיתפס במיטבה, לקרייריסטית העסוקה שלא מצליחה להגיע למספרה בזמן וכן לאושיות האופנה שעבורה בלונד מתוחזק הוא יותר מרק גוון שיער- הוא אופי.

הוראות שימוש: 

  1. יש לנער היטב לפני השימוש. 

  2. להחזיק את המיכל במצב אנכי, ולרסס על שיער יבש לאחר העיצוב.

  3. יש להחזיק את הספריי במרחק של כ-13 ס"מ מהשיער ולרסס את השורשים בקלילות. אין לרסס יתר על המידה, כמות קטנה מספיקה.

  • ללא מי חמצן או חומרי צבע כימיים.

  • ברישיון משרד הבריאות.

  • יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל: afulanow@gmail.com

                                            

    כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך