כנרת :מאתמול שוהים 20 אלף נופשים בחופים , ועדיין ממשיכים להגיע.>המשך בכתבה המלאה... עכשיו באתר


02 Feb
02Feb


  כנרת

כל החדשות בקליק אחד !

רחש הגלים, מרחבים, אוויר נקי וכינרת מלאה. מגיע לכל עם ישראל נופש רגוע

 עולה כי לחופי האיגוד השקטים הגיעו החל משעות המוקדמות של הבוקר, מעל 9000 נופשים, וכי סך הכל מאתמול שוהים 20 אלף נופשים בחופים , ועדיין ממשיכים להגיע. "נפלא לראות שוב את החופים השקטים, מתמלאים בנופשים שנהנים ממזג אומר מצויין, ציוץ הציפורים, רחש הגלים, מרחבים, אוויר נקי וכינרת מלאה. מגיע לכל עם ישראל נופש רגוע, רק אנא שמרו על הנקיון. השקענו רבות בשדרוג תשתיות, גיזום ונקיון, נשמח אם כל אחד ישאיר אחריו חוף נקי" אומרת בכר. 

עופר ושירן צחור מחריש הגיעו לנפוש בקמפינג בחוף גופרה: "כל פסח אנחנו כאן כבר שבע שנים, מלבד השנה  אחרונה, שמחנו לחזור" הם אומרים.

 פסח באגם הלאומי - ללא תשלום

באיגוד ערים כינרת, מזמינים במהלך חול המועד פסח, ליהנות מסיורים והפלגות מודרכות ללא תשלום! 

ב"שביל סובב כינרת", אל פריחות האביב, תצפיות עוצרות נשימה, אתרים היסטוריים וכינרת מלאה והפלגות מודרכות ללא תשלום, ביזמת איגוד ערים כינרת ושייט פרנסיס ירדן ובחסות בנק הפועלים- ב"מעבדה השטה-אקו כינרת".

 

סיורים מודרכים ב"שביל סובב כינרת" - ללא תשלום-

יום שלישי, 30.3.2021 - ממעגן לבית גבריאל*- סיור הליכה כולל במים. את הסיור מתחילים בבית האריזה לבננות במעגן, משם צועדים סמוך לקו המים בסבך הקנים, עוצרים בנקודות תצפית ולומדים על החי והצומח. אורך המסלול- כ- 3 ק"מ, רמת קושי - בינונית. לא מתאים לעגלות. מקום מפגש- בשעה 15:45 בחניון בית גבריאל ומשם באוטובוס לתחילת המסלול.

 

יום חמישי, 1.4.2021 - מהר האושר לכפר נחום- סיור המשלב היסטוריה, דת, טבע ונוף. תחילת הסיור בהר נחום (הר האושר) הקדוש לנוצרים, אל 'שביל סובב כינרת' בגן לאומי כפר נחום, בדרך נוף הצופה אל הכינרת. סיום בטיילת הבשורה. אורך המסלול- כ- 4 ק"מ, רמת קושי- בינונית, לא מתאים לעגלות. נפגשים בשעה 10:15, ברחבת העפר, מצד שמאל מחוץ לכניסה של גן לאומי כפר נחום ומשם באוטובוס לתחילת המסלול.

יש להירשם מראש. לכל הסיורים. נא להצטייד בנעלי הליכה סגורות, כובע ומים. הסיורים כוללים הסעה חינם לתחילת המסלולים. הסיורים מתאימים למשפחות וילדים (ללא עגלות תינוקות).

 

הפלגות ב"מעבדה השטה-אקוכינרת' - חוקרים ליום אחד - ללא תשלום בחסות בנק הפועלים- שייט ב'מעבדה השטה - אקו כינרת', ספינה עליה מותקן ציוד דיגום ומדידה. בהפלגה המודרכת דוגמים קרקע ומים מהכינרת, מפעילים ציוד מעבדה ומגלים את עולם המים והאקולוגיה של הכינרת. ההפלגה אורכת שעה.

ימים ב'-ה', 29.3-1.4- שלוש הפלגות ביום, בשעות: 9:00, 10:15, 11:30

יום שישי, ה- 2.4, שתי הפלגות בשעות: 9:00 ו- 10:15

חובה להגיע 20 דקות לפני השייט. שם הספינה- "מלכת שבא". יש להצטייד בנעליים גבוהות וסגורות ובבגדים חמים. על הספינה אין נגישות. ההפלגה תצא בדיוק בזמן. מי שיאחר לא יוכל לעלות על ההפלגה הבאה.  כתובת מדויקת ב-WAZE - שייט פרנסיס, טיילת יגאל אלון טבריה.

 

הפעילות מתקיימת בהתאם להנחיות התו הסגול ופתוחה לקהל הרחב ללא תשלום! חובה הרשמה מראש לכלל הפעילויות.

 הרשמה לסיורים: www.kineret.org.il

להפלגות: http://www.pesach.poalim-site.co.il

[13:00, 29.3.2021] ⁦+972 50-777-7950⁩: דנה בכר מאיגוד ערים כינרת, מוסרת כי מנתוני מרכז הבקרה עולה כי לחופי האיגוד השקטים הגיעו החל משעות המוקדמות של הבוקר, מעל 9000 נופשים, וכי סך הכל מאתמול שוהים 20 אלף נופשים בחופים , ועדיין ממשיכים להגיע. "נפלא לראות שוב את החופים השקטים, מתמלאים בנופשים שנהנים ממזג אומר מצויין, ציוץ הציפורים, רחש הגלים, מרחבים, אוויר נקי וכינרת מלאה. מגיע לכל עם ישראל נופש רגוע, רק אנא שמרו על הנקיון. השקענו רבות בשדרוג תשתיות, גיזום ונקיון, נשמח אם כל אחד ישאיר אחריו חוף נקי" אומרת בכר.

הצטרפו אלינו לקבוצת הווטצאפ של חדשות נטו העמקים והגליל וקבלו את הסיפורים המעניינים ראשונים

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

הבלוגים

19Jan