3 דקות קריאה
27 Oct
27Oct

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד ! חדשות נטו העמקים  והגליל >

נטו  מגדל העמק
 נטו נוף הגליל
נטו טבריה 
נטו חצור
נטו קריית שמונה 
ננטו  צפת
 נטו יקנעם
נטו רמת ישי
נטו מ.א יזרעאל
נטו מועצות אזוריות 

"החופה שלנו לא התקיימה על פי כל כללי הטקס ולבטח לא כדת משה וישראל", אמרה האישה. הבעל: "אשתי פשוט השתגעה. והאישה הזו מטפלת בחולים"

חינוך וקהילה
מתנסים

 כדאי להכיר
תרבות ובידור


הטור : עו"ד שרין  סולן

האישה חזרה בתשובה, הבעל התנגד, העילה לגירושין הזויה לא פחות

"החופה שלנו לא התקיימה על פי כל כללי הטקס ולבטח לא כדת משה וישראל", אמרה האישה. הבעל: "אשתי פשוט השתגעה. והאישה הזו מטפלת בחולים"


בני זוג שנישאו לפני 14 שנים והביאו שלושה ילדים לעולם, ניהלו אורח חיים רגיל לגמרי. הבעל רואה חשבון בעל משרד גדול האישה רופאת משפחה. עם השנים התחזקה האישה והפכה בשנתיים האחרונות לדתיה קנאית, כהגדרת ילדי בני הזוג.

הבעל באמצעות עורכת הדין שרין סולן מגלה בין היתר כי במהלך השנים האחרונות אשתו מתחזקת במהירות בלתי מובנת. "הכל החל מאירוע של הפרשת חלה לפני חמש שנים, שאשתי היתה בסך הכל אחת המוזמנות. לאחר מכן זה נמשך במפגשים והרצאות - ובשלב מאוחר יותר כבר התחילה לשמור שבת, ללכת לבית הכנסת ולגרור את הילדים לעניין עם כל מיני איסורים".

לבעל היתה יד חופשית לנהוג כפי שנראה לו מעבר להתנהגות בתוך הבית, בשבת. הוא לא יכול היה לראות טלוויזיה, אבל כן היא אפשרה לו להדליק אורות ולגולל בנייד ככל שירצה. "אורח החיים הזה היה בלתי נסבל, בעיקר 'הטרור' נגד הילדים והמשמעת הדתית שנכפתה עליהם. אשתי פשוט השתגעה. והאישה הזו מטפלת בחולים".

לדבריו ההתנהגות של אשתו יצרה אווירה מאד מתוחה. הדבר גרר את בני הזוג למריבות קולניות. לעיתים בנוכחות ילדי בני הזוג. ואז החליטה האישה להתגרש. העילה לגירושין. החופה שלנו נערכה באחד מגני האירועים והופסקה פעמיים במהלכה בגלל גשם שוטף. "החופה שלנו לא התקיימה על פי כל כללי הטקס ולבטח לא כדת משה וישראל". בנוסף טענה כי אין לה אמון בבעלה. 

למרות הכל הבעל מתעקש על שלום בית. עו"ד סולן ציינה כי באירוע שלפנינו מפרידה בין בני הזוג רק נקודת המבט של האמונה. אין בגידות, אין אלימות, אין מחלוקות על כספים, הכל סביב ההקצנה של האישה בענין הדתי. בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך..


             לייף סטייל
חדש על המדף
טיולים וטבע בצפוןתוכלו למצוא אותנו גם 
 ולהתעדכן בחדשות


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.