2 דקות קריאה
27 Oct
27Oct

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כתובת

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד !

"אנחנו שווים בזכויות על החברה ולהחלטה של בעלי אין שום תוקף משפטי, אבל היא פוגענית ברמה האישית", הסבירה האישה את ההחלטה להתגרש

הבעל שלח את אשתו לחל"ת, האישה פתחה בהליך גירושין

"אנחנו שווים בזכויות על החברה ולהחלטה של בעלי אין שום תוקף משפטי, אבל היא פוגענית ברמה האישית", הסבירה האישה את ההחלטה להתגרש


הדרמה בחברת ההייטק התחוללה בשבוע שעבר בעיצומה של המלחמה. שני בני זוג שיזמו והקימו ביחד לפני שש שנים, עם עוד שלושה משקיעים סטרטאפ, שעוסק בבינה מלכותית, כבר עברו משהו בחיים ואפילו הספיקו לעשות אקזיט מפואר.

במהלך 15 שנות הנישואים שלהם הם הביאו שלושה ילדים לעולם וכל השנים עבדו ביחד. האישה כמנכ"לית פיתוח עסקי ובעלה כיו"ר דירקטוריון החברה שכאמור מושקעים בה לא מעט מיליונים באמצעות קרנות זרות.

לעורכת הדין שרין סולן סיפרה האישה על המצב בחברה שלהם והסבירה שהמשבר לא פוסח גם עליהם. העובדים נדרשים לצאת לחופשות ואחרים לחל"ת. עם זאת במקרה הנוכחי הבעל כיו"ר החברה, לדבריה הגזים, "לפני שבוע בדיוק אני מגיעה למשרדי ורואה על השולחן מעטפה סגורה, אני ועד 21 עובדים קיבלנו את אותה מעטפה ובה נאמר בין היתר, בגלל נסיבות הענין והתקופה, ועל פי החוק אני נאלץ לבשר לך כי את יוצאת לחופשה ללא תשלום החל מתאריך ועד תאריך... הייתי בהלם כמעט נחנקתי".

האישה הסבירה לעו"ד סולן כי למכתב אין משמעות משפטית כי שניהם בעלי מניות זהים בחברה ובעלי זכויות ניהול שוות. "להחלטה של בעלי אין שום תוקף משפטי, אבל היא פוגענית ברמה האישית. העובדה שהוא בכלל חשב להוציא לי מכתב כזה מעליבה. יכול להיות שהוא רוצה באמצעותי להראות לשאר העובדים כי השיקולים הם כלכליים טהורים, אבל הוא היה יכול ליידע אותי לפני ושיחד נתכנן את המהלך".

האישה נחושה להתגרש והודיעה לבעלה כי המהלך שנקט בו, מעיד על חוסר אמון וחוסר יכולת להכיל אותה כמנהלת שוות זכויות בחברה. הבעל הסביר כי המכתב יצא למראית עין בלבד וניסה להסביר את זה לאשתו אבל ללא הועיל. בני הזוג נשלחו ליישוב סכסכוך כמוקבל. עו"ד סולן הבהירה כי מכיוון שיש בפרידה הזו הרבה מאד כסף, זה לא סיפור פשוט ומן הסתם היה כדאי שבני הזוג יגיעו להבנות".

 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.