3 דקות קריאה
03 Mar
03Mar


כל החדשות בקליק אחד !תחזית יומית למזל תאומים
ראשון 26.3

הירח נע כעת אצלכם במגרש הביתי ולכן מחזק ומגביר אנרגיות חיוביות וגם תורם להופעה לבוש ונראות . היום מגביר תנועה מידע ותקשורת אולי סביב שניי דברים נושאים או אנשים . חשוב להתגמש ולגלות סתגלנות.


ניתן לצפות ב12 ההרצאות המצולמות ב-screenz.tvהאתר החדש באנגלית : .www.astrowiz.me( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית )ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית. ניתן כמו כן לקיים שיחות טלפון אסטרולוגיות לחדר העבודה . 09-8948473למעונינים בקורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי.


תחזית שבועית למזל תאומים
טווח חיזויי : 24.3-1.4

מסע השמ/ש בטלה מפעיל כעת את קוטביות הבתים 11-5 מה שממקד אילכם יותר תשומת לב חברתית וגם רומנטית ככל שמדובר בפנויים\ות שבכם . יתכנו הפתעות ניתוקים וצורך לתפקד בצורה יותר עצמאית ואישית משלכם בהקשר לנסיבות . מרקורי בטלה רק מגביר ממדים אלה וממקד יותר סביב ילדים וצעירים במשפחה שזקוקים לקרבתכם. הראו מקוריות וחדשנות מבלי לחזור על דפוסי העבר שלא יעזרו לקדם כעת את מה שעל הפרק. מסע הונוס בשור מצריכה להראות גישה יותר טיפולית ומקריבה לבני\ות הזוג שאולי לא במיטבם כעת נפשית או פיזית או אולי מצויים קצת בבלבול ואי בהירות זמנית.

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדשני שלי באנגלית הוא מכיל יישומים מתקדמים של חיזוי וניתוח : www.astrowiz.me ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט מתורגם לעברית .

מגמות שנתיות :

2023תאומים שנולדו מה6-10/6 חשים את זוית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זוית זו מבלבלת מסבכת ומייצרת אי בהירות קורבניות ואשליות כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או גורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסיכות מנגנוני הכחשה וריבוי פנים וזהויות שיכול כעת לבוא לביטוי. הוא מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה כמו גם צורך להקריב להזדהות לאמץ ולטפל יותר. זוית זו מגבירה יצירתיות רוחניות ומוסיקה. מעברו של סאטורן לדגים באביב הקרוב יחבר בשנתיים הבאות להקשרי עבודה יחד עם רעיונות מקצועיים חדשים יעלו על הפרק אולי גם בהקשרים לארצות אחרות . מיקומו של יופיטר בטלה יגביר נסיעות ספורט לימודים ויפתח לפנויים אפשרויות של אהבה וזוגיות .לידיעה:

 ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה) ובמופעים
מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com
הספר האחרון שלי -אינטרמצו אסטרולוגי ניתן להשגה בסטימצקי וצומת ספרים.ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית בחדר העבודה . כמו כן קיימת אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . לתאום-0989484732019 תגביר חיזורים ורומנטיקה ובכלל מיקוד בזוגיות לפנויים\ות . זה קורה בגלל מסעו של יופיטר בבית ה-7 קוטבי של המפה. אורנוס בשור מביא לשינוי פסיכולוגי והסתכלות אולי יותר במימד הרוחני מיסטי על הנסיבות והדברים . נסיגה של מרקורי תתרחש בדגים במרץ ותשפיע בעיקר על הבית והמשפחה מבחינת אי הבנות שיבושים ותקלות .נסיגה נוספת תהיה ביולי באריה ותשבש מידע ותקשורת.