4 דקות קריאה
16 Jun
16Jun

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד !

  עפולה

מגדל העמק

בית שאן

 נוף הגליל

 טבריה 

 טבעון רמת ישי

קריית שמונה 

 גליל תחתון

  יקנעם

  גליל עליון

מ.א יזרעאל

רמת הגולן

הורוסקופ שבועי מזל תאומים- אסטרולוגיה שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי תאומים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים: מה עומד לקרות לילידי מזל תאומים בשבוע הקרוב על פי מצב הכוכבים וניתוח אסטרולוגי לכל תחומי החיים

הורוסקופ שבועי תאומים ל – 02.03.24-25.02.24. כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית זו, מומלץ לקרוא את כל התחזית ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.כוכבים ומזלות: נקודת המזל הקוסמית ממשיכה לרחף על המשבצת החברתית שלכם, הבית האחד עשר אשר במפה האסטרולוגית שלכם. התופעה הקוסמית מבשרת על רוח גבית שעשויה לנשוב במפרשי ספינתכם. בשבוע הקרוב הכוכבים מאפשרים לכם הצלחה אך גם מזהירים מפני סכנות. ניתן להעזר בקריסטלים אנרגטיים לשמירה והגנה.
ראשון עד שלישי: ההתמודדות עם הקשיים היומיומיים מתישה אתכם ואתם מחכים בקוצר רוח לתפנית כדי להחליף אווירה ולהתארגן מחדש. לאט לאט תלמדו להתגבר על הפחדים המעצבנים שבעיקר משתקים אתכם. תכננו בקפידה את המהלכים העתידיים שלכם תוך כדי הערכת הסיכונים. אם תהיה לכם תוכנית מובנית, זה בהחלט יוריד את מפלס החרדה. כוכב היופי וההופעה ונוס, תורם את חלקו וניכר שיפור משמעותי בחזותכם.

 רביעי עד שבת: ניצב בפניכם פרק זמן עמוס, שופע דרכים חדשות ואפשרויות שנפתחות. עליכם לשמור על ערנות וזריזות כדי להגיב בזמן ולא לפספס הזדמנויות שלא בטוח שיחזרו על עצמן. גלו נחישות והתמדה ואל תחששו שמא מישהו יפרש את התנהגותכם לשלילה. ההיפך הוא הנכון. הפיקו את המקסימום מהמצב החדש שנוצר. אל תהססו. קבלו החלטות במהירות!
מסר שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו הכוכב: המסר הוא – מישהו שאתם חושדים בו, יתגלה כישר ונקי כפיים. ייתכן שהוא זקוק להזדמנות להוכיח זאת. שימו לב: אנשים שסמכתם עליהם, עלולים להתגלות ככאלה שפועלים נגדיכם מאחורי הגב.
פריסת טארוט אישית יכולה לספק הבנה וכיוון לגבי האפשרויות הפתוחות בפניכם. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאן 

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >

חינוך וקהילה

בריאות

פלילים

כלכלה ונדל"ן הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.