4 דקות קריאה
16 Jun
16Jun

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כתובת

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד !

 

הורוסקופ שבועי מזל תאומים- אסטרולוגיה שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי תאומים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים: מה עומד לקרות לילידי מזל תאומים בשבוע הקרוב על פי מצב הכוכבים וניתוח אסטרולוגי לכל תחומי החיים

הורוסקופ שבועי 30.09.23-24.09.23. כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית זו, מומלץ לקרוא את כל התחזית ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.כוכבים ומזלות: המערכת הקוסמית משלבת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב ופלוטו. ייתכן שתמצאו את עצמיכם מתמודדים עם קשיים או אתגרים בתחום המנהיגות והעצמאות. זהו זמן מושלם להתחיל לעבוד על יכולות הניהול וההתמודדות שלך עם לחצים ומתחים. אל תפחדו לקחת את האחריות ולהתמודד עם האתגרים.
ראשון עד שלישי: צפוי שיפור ביחסים עם אדם קרוב. התבוננות פנימית וניתוח המצב יעזרו לכם לא ליפול למלכודות דומות בעתיד. השאלה הגדולה היא האם אתם יכולים ללמוד לקח מהניסיון של עצמכם. לעיתים קרובות העקשנות הגבוהה והביטחון המופרז בזה שאתם תמיד צודקים, הורסים כול חלקה טובה. טיפ: חשוב לתרגל בצורה מודעת עלית מדרגה ברמת העצמאות האישית והתנתקות מהתלות באחרים.

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >

רביעי עד שבת: פגישה מתוכננת מראש מכניסה אתכם למתחים מיותרים. אולי לא כדאי לכם להתחייב להימצא במקומות בהם אתם לא מרגישים נוח. המחיר הרגשי – גבוה מידי. אתם מתרגזים ובצדק על חוסר השוויון ועל אלה שמצליחים להתחמק מאחריות, ברגעים קשים, בסדרת תירוצים שחוקים. מה לעשות? לדאוג להיות בחברה המתאימה. הרקיע רומז כי שאלה שאתם מציגים לפני השינה, תזכה במענה של פתרון בחלום.
בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו "הנזיר" – הקלף מייצג מצבים של פסק-זמן והתבודדות לצורך חשיבה מחדש על עניין מהותי כלשהו. לאחר ההתבודדות, צפויה הארה גדולה. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישית. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאן הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.