4 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כתובת

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד !

 

הורוסקופ שבועי 27.05.23-21.05.23. 

כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית זו, מומלץ לקרוא את כל התחזית ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.כוכבים ומזלות: צפוי שבוע בו המצב צפוי להיות מעט טוב יותר, זאת בזמן שהספיראלה הקוסמית משגרת אליכם את האנרגיות של הכוכבים ונוס ומארס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9.
ראשון עד שלישי: אתם מוזמנים לאירוע רב משתתפים ופוגשים שם מישהו שלא בדיוק הייתם בוחרים להיות החבר הכי טוב שלכם. יש לכם הזדמנות של ממש לשנות את הרושם הישן ולראות דברים באור שונה. זה פרק זמן מתאים להרחיב את המעגל החברתי ולבדוק מי מבין האנשים שאתם מכירים יכול לעזור לכם גם בעסקים. טיפ: שימו לב לבני מזל שור! יש על מה לדבר! הרקיע מעביר מסר של הצלחה כבירה בתחומי כספים ונכסים.

✾ אבן החן השבועית שלך היא מלכיט (מלכית) 
אבן מלכית היא אחת מהאבנים העתיקות בעולם, תיעוד על השימוש באבן זו קיים כבר בשנת ארבעת אלפים לפני הספירה, כאשר המצרים הקדמונים כרו אותה והשתמשו בה להגנה. המלכית מסייעת בשיפור זיכרון חלומות, הגנה אנרגטית, הקלה בבעיות שינה, זימון אנרגיות חיוביות והגנה עוצמתית מעין הרע. לתמונות, מידע והזמנה, לחץ / לחצי כאן

רביעי עד שבת: שינוי תדמית הוא דבר שאתם כמהים לו בימים אלה. בא לכם פשוט להיות מישהו אחר. מלבד ההשלכות החיצוניות, יש כאן גם אספקטים פנימיים רציניים שכדאי להתייחס אליהם בכובד הראש הראוי. עם זאת, שינוי 'קוסמטי' לא יפתור את הבעיות הבוערות שעומדות על הפרק. החזירו לעצמכם את השליטה על מה שקורה לכם. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו אין הצדקה לקיצוניות מכל סוג שהוא. להיפך, רק איזון והרמוניה יביאו את האושר הנכסף.
פריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה [הארקנה הגדולה], הופיע בגורלכם קלף ששמו הירח: המסר הוא – זה הזמן לבחון את רגשותיכם ולהתבונן במציאות כפי שהיא, מבלי ליפול טרף לעולם האשליות. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישית. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאןטיפ מיוחד לשבוע הקרוב: קריסטלים אנרגטיים הם בעלי תדר אנרגטי מיוחד שיכול לעזור לנו להגיע לאיזון, להצליח יותר, לעזור לנו בהתמודדות עם קשיים שאנו חווים ובמיקוד היכולת להגשמה עצמית. לקריסטלים המתאימים למזל שלך, לחץ כאן 


 

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >