2 דקות קריאה
16 Jun
16Jun

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד ! חדשות נטו העמקים  והגליל >

הורוסקופ שבועי אריה – אסטרולוגיה שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי למזל אריה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל לאריה: מה עומד לקרות לילידי מזל אריה בשבוע הקרוב על פי מצב הכוכבים וניתוח אסטרולוגי לכל תחומי החיים

 הכוכבים צופים שבוע עם תהפוכות! תחזית מיוחדת. הורוסקופ שבועי 25.11.23-19.11.23. כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית למזל אריה, מומלץ לקרוא את כל ההורוסוקפ השבועי ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.
כוכבים ומזלות: בשבוע הקרוב הכוכבים מאתגרים אתכם ורומזים על צורך בזהירות וריסון עצמי. שיתוף ותמיכה הדדית בזוגיות יכולים לסייע לעבור את התקופה, זאת כאשר השמש שליטתכם מקיימת קשר של צמידות עם כוכב מארס על הגבול שבין המזלות עקרב וקשת. התופעה הקוסמית שוזרת אנרגיות מוטרפות במסלול חייכם, גם אם החלטתם להיצמד אל גישה שמרנית. כדי להצליח לעבור את השבוע מומלץ לכם להעזר באנרגיות של אבן טורמלין שחור – היא תעניק לכם הגנה, אומץ וחוזק נפשי.
ראשון עד שלישי: חשוב לכם מאוד להראות לאחרים עד כמה אתם מוצלחים וכישרוניים. הדבר דוחף אתכם לפעול בצורה תזזיתית ולמתוח את היכולת שלכם עד הקצה. אתם מתמקדים במשימות שעליכם לבצע. יתכן מאוד שעוד השבוע, בעקבות תובנה שתקבלו, יחול מפנה שישנה את גישתכם לכיוון של האטה בקצב. עוצמתכם האישית מאפשרת לכם להפוך אנרגיות שליליות לאנרגיות חיוביות.


 

רביעי עד שבת: אתם מאוד טוטאליים וזה עלול ליצור בעיה במיוחד בתחום הרומנטי. מגיע לכם הרבה יותר מכפי שקיבלתם, אבל הפעם קצת הגזמתם. ההצעות שמגיעות אליכם מכל הצדדים, קצת מבלבלות והאגו שלכם פורש כנפיים לשמיים. רצוי לרדת אל קרקע המציאות וכמה שיותר מהר. שום דבר טוב לא יבוא לכם מהזיות סרק, ואתם יודעים שזה כך.
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף מלכת המטבעות: הקלף מבשר על תקופה בה יש לעצור ולברר פרשיות רומנטיות המרחפות בחלל ללא מטרה מוגדרת. מומלץ לבחון דברים לעומק, גם אם יאשימו אתכם בגישה חסרת ספונטאניות. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישית. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאןטיפ מיוחד לשבוע הקרוב: קריסטלים אנרגטיים הם בעלי תדר אנרגטי מיוחד שיכול לעזור לנו להגיע לאיזון, להצליח יותר, לעזור לנו בהתמודדות עם קשיים שאנו חווים ובמיקוד היכולת להגשמה עצמית. לקריסטלים המתאימים למזל שלך, לחץ כאן 

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.