2 דקות קריאה
16 Jun
16Jun

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כתובת

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד ! חדשות נטו העמקים  והגליל >

הורוסקופ שבועי טלה – אסטרולוגיה שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה: מה עומד לקרות לילידי מזל טלה בשבוע הקרוב על פי מצב הכוכבים וניתוח אסטרולוגי לכל תחומי החיים

 

  הורוסקופ שבועי 02.12.23-26.11.23. כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית זו, מומלץ לקרוא את כל התחזית ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים. כוכבים ומזלות: הצמידות שנוצרה בין השמש לבין כוכבכם מארס, עשויה להחזיר לכם את שלוות הנפש שאבדה. מצד שני, גלו פתיחות כלפי אנשים שלא ממש מתלהבים מרעיונותיכם.
ראשון עד שלישי: אתם זורמים כמו נהר, נמרצים במיוחד. מישהו מעלה אפשרות של שינוי מקום מגורים, מה שגורר אתכם לנסיעת גישוש ראשונית. יש מי שמתנגד לעניין. נסו לא להיכנס לקונפליקטים שיעכירו את האווירה הביתית. כל מה שעליכם לעשות זה להסביר את השיקולים שלכם. כדאי שתפתחו את עצמכם לביקורת שתגיע מגורמים בעלי השפעה. 

 

 

 רביעי עד שבת: 

עליכם להיות קצת יותר יסודיים במה שאתם עושים ולא להשאיר קצוות לא סגורים. מאוד בא לכם להתפנק ולקבל תשומת לב מאנשים קרובים אליכם. שינוי גישה יביא לתוצאות טובות יותר בשטח והתחשבות באחרים תגרום לתחושת קירבה שכבר מזמן לא הרגשתם. נסו לראות את הצד הטוב במצב החדש. חשוב לכם מאוד לפעול באווירה רגועה ואתם תעשו הכל כדי שכך יהיו פני הדברים.
מיוחד לשבוע הקרוב: 

בתקשור שהתקיים לכבודכם בקלפי טוטם החיות, עלה בגורלכם קלף הזאב: המסר הוא – מישהו מסתיר מכם מידע שאתם זקוקים לו. צפויים לכם מזל וברכה ברגע בו תתחילו להחצין דימוי עצמי חיובי, ותפסיקו להתחשבן עם אירועים מן העבר. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישית. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאן

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.