4 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כתובת

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד !

הורוסקופ שבועי 27.05.23-21.05.23. 

כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית זו, מומלץ לקרוא את כל התחזית ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.כוכבים ומזלות: צפוי שבוע בו המצב צפוי להיות מעט טוב יותר, זאת בזמן שספיראלה הקוסמית משגרת אליכם את האנרגיות של הכוכבים ונוס ומרקורי, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 5.
ראשון עד שלישי: אתם חווים חוסר שביעות רצון מהשתלשלות העניינים למרות שבגדול השגתם את מה שרציתם. בעצם, דרושים לכם אתגרים חדשים בחיים. את הרצון שלכם לברוח מהשגרה, לא יפתרו שינויים חיצוניים כמו רכישה של רהיטים או בגדים חדשים. מומלץ לבדוק כיוון של לימודים בתחום שהתעניינתם בו מאוד בעבר. הרקיע מבשר על השפעות, לרוב חיוביות, המגיעות אליכם מחו"ל.

✾ אבן החן השבועית שלך היא מלכיט (מלכית) 
אבן מלכית היא אחת מהאבנים העתיקות בעולם, תיעוד על השימוש באבן זו קיים כבר בשנת ארבעת אלפים לפני הספירה, כאשר המצרים הקדמונים כרו אותה והשתמשו בה להגנה. המלכית מסייעת בשיפור זיכרון חלומות, הגנה אנרגטית, הקלה בבעיות שינה, זימון אנרגיות חיוביות והגנה עוצמתית מעין הרע. לתמונות, מידע והזמנה, לחץ / לחצי כאן

רביעי עד שבת: תסכול מתמשך גורם לכם להתאמץ גם בדברים שהיו לכם קלים לביצוע עד לימים האחרונים. נסו לא לקחת את זה כל כך קשה. המצב ישתפר בקרוב. אתם קצת עייפים וזה טבעי למדי אחרי שרשרת האירועים שעברתם לאחרונה. אל תהיו שיפוטיים כלפי עצמכם וגם כלפי אחרים. טיפ: חמלה והתחשבות- לא התחשבנות. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו יש ביכולתכם להגיש עזרה לאלה הזקוקים לכם. נראה שאתם עושים כן ממניעים הומאניים.
בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה [הארקנה הגדולה], הופיע בגורלכם קלף ששמו הירח: המסר הוא – זה הזמן לבחון את רגשותיכם ולהתבונן במציאות כפי שהיא, מבלי ליפול טרף לעולם האשליות. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפרישה אישית אונליין לקבלת תשובה אישית. לפרישת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאןטיפ מיוחד לשבוע הקרוב: קריסטלים אנרגטיים הם בעלי תדר אנרגטי מיוחד שיכול לעזור לנו להגיע לאיזון, להצליח יותר, לעזור לנו בהתמודדות עם קשיים שאנו חווים ובמיקוד היכולת להגשמה עצמית. לקריסטלים המתאימים למזל שלך, לחץ כאן 


         

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >