4 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כתובת

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה


כל החדשות בקליק אחד !


 הורוסקופ שבועי 27.05.23-21.05.23.

כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית זו, מומלץ לקרוא את כל התחזית ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.כוכבים ומזלות: צפוי שבוע בו המצב צפוי להיות מעט טוב יותר, זאת בזמן שהספיראלה הקוסמית משגרת אליכם את האנרגיות של הכוכבים אוראנוס ומארס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 9.
ראשון עד שלישי: זה פרק זמן בו אינכם מרגישים ברומו של עולם, ובעצם מה שנחוץ לכם זאת מנוחה. פיתוח הביטחון העצמי והכרה בכישרונות ובכישורים הפנימיים שלכם, גם הם יתרמו לשיפור ההרגשה הרעה שנחתה עליכם כאילו משם מקום וללא כל סיבה 'הגיונית'. שימו לב לתשורות שלכאורה אין מאחוריהן סיבה ברורה. קחו בחשבון שאף אחד לא נותן לכם שום דבר ככה סתם. הרקיע רומז על צורך בשינוי מהיר, חריף ומהפכני. 

✾ אבן החן השבועית שלך היא מלכיט (מלכית) 
אבן מלכית היא אחת מהאבנים העתיקות בעולם, תיעוד על השימוש באבן זו קיים כבר בשנת ארבעת אלפים לפני הספירה, כאשר המצרים הקדמונים כרו אותה והשתמשו בה להגנה. המלכית מסייעת בשיפור זיכרון חלומות, הגנה אנרגטית, הקלה בבעיות שינה, זימון אנרגיות חיוביות והגנה עוצמתית מעין הרע. לתמונות, מידע והזמנה, לחץ / לחצי כאן

רביעי עד שבת: אתם מרחמים על אדם שסובל ממועקה מקדישים את מרבית זמנכם כדי לתמוך ולעזור לו. קחו בחשבון שיש מי שמנצל את הרגישות הגבוהה שלכם לטובתו. דאגו לאזן בין הצורך לסייע לאחרים ובין הצרכים האישיים שלכם. לא שעליכם לנהל פנקסנות אבל הדדיות חשובה, במיוחד במקרה זה. אנרגיה קוסמית מייצגת מצבים טובים וחמימים בתחום האנשים אשר יקרים לליבכם. תיתכן אף הרחבת המשפחה.
פריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה [הארקנה הגדולה], הופיע בגורלכם קלף ששמו הירח: המסר הוא – זה הזמן לבחון את רגשותיכם ולהתבונן במציאות כפי שהיא, מבלי ליפול טרף לעולם האשליות. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישית. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאןטיפ מיוחד לשבוע הקרוב: קריסטלים אנרגטיים הם בעלי תדר אנרגטי מיוחד שיכול לעזור לנו להגיע לאיזון, להצליח יותר, לעזור לנו בהתמודדות עם קשיים שאנו חווים ובמיקוד היכולת להגשמה עצמית. לקריסטלים המתאימים למזל שלך, לחץ כאן 


         

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >

 

נ