2 דקות קריאה
16 Jun
16Jun

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד ! חדשות נטו העמקים  והגליל >

הורוסקופ שבועי עקרב – אסטרולוגיה שבועית מזל עקרב

הורוסקופ שבועי למזל עקרב - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת: מה עומד לקרות לילידי מזל קשת בשבוע הקרוב על פי מצב הכוכבים וניתוח אסטרולוגי לכל תחומי החיים

 
הורוסקופ שבועי 02.12.23-26.11.23. כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית זו, מומלץ לקרוא את כל התחזית ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.כוכבים ומזלות: אנרגיות מתישות זורמות אל כוכבכם פלוטו הישר מן הכוכבים ונוס ויופיטר. במקביל, אתם יונקים אנרגיות נפלאות מן הכוכבים אוראנוס ונפטון. התופעה לוקחת אתכם אל מקומות מסעירים, אך גם כאלה שאחרים היו נשמרים לא לדרוך בהם.
ראשון עד שלישי: זה פרק זמן נפלא בהתחשב בעובדה שאתם עלולים לא לחוש טוב בגלל תשישות. תשומת לב ופינוקים מצידם של בני המשפחה ובן/ת הזוג גורמים לכם להרגיש שייכים ועטופים באהבה. כמעט שווה. אתם מפויסים ומתנהגים כמו ילד קטן שקיבל סוכרייה על מקל. בשורות טובות מגיעות ממקומות שנמצאים אי שם, ייתכן בחו"ל. 

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >

רביעי עד שבת: אתם מבלים ימים בחברה טובה. בסך הכל עובר עליכם פרק זמן בכיף. אתם מצליחים להירגע. הנושא הזוגי מעסיק אתכם ואתם ממשיכים במאמצים לשפר את האווירה. כדאי להמשיך ולגלות רצון טוב כלפי בן/ת הזוג. אל תסתפקו בלצאת ידי חובה. עשו את המקסימום שאתם יכולים. ניחנתם ביכולת נתינה, חוש הומור ואינטליגנציה. עשו בהם שימוש מרבי.
מיוחד לשבוע הקרוב: בתקשור שהתקיים לכבודכם בקלפי טוטם החיות, עלה בגורלכם קלף הזאב: המסר הוא – מישהו מסתיר מכם מידע שאתם זקוקים לו. צפויים לכם מזל וברכה ברגע בו תתחילו להחצין דימוי עצמי חיובי, ותפסיקו להתחשבן עם אירועים מן העבר. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישית. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאן 

   

 

נ

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.