4 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כתובת

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד !

הורוסקופ שבועי 27.05.23-21.05.23. 

כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית למזל קשת, מומלץ לקרוא את כל ההורוסקופ השבועי ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.כוכבים ומזלות: צפוי שבוע בו המצב צפוי להיות מעט טוב יותר, זאת בזמן שהספיראלה הקוסמית משגרת אליכם את האנרגיות של הכוכבים נפטון וונוס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 6.
ראשון עד שלישי: אל תמתחו את החבל יותר מדי, מכיוון אתם עלולים להרוס משהו טוב. אדם קרוב כועס עליכם. נסו בעדינות לברר את הסיבה. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו צפויה פרשייה מוזרה. מבחינה רגשית אתם מופתעים כאשר אדם עליו סמכתם מאוד, מתגלה באור שונה ומאכזב משהו. אפשר להבין ולהתחשב אולם מצד שני, תשאלו את עצמכם האם תוכלו לחיות עם זה לאורך זמן.

✾ אבן החן השבועית שלך היא מלכיט (מלכית) 
אבן מלכית היא אחת מהאבנים העתיקות בעולם, תיעוד על השימוש באבן זו קיים כבר בשנת ארבעת אלפים לפני הספירה, כאשר המצרים הקדמונים כרו אותה והשתמשו בה להגנה. המלכית מסייעת בשיפור זיכרון חלומות, הגנה אנרגטית, הקלה בבעיות שינה, זימון אנרגיות חיוביות והגנה עוצמתית מעין הרע. לתמונות, מידע והזמנה, לחץ / לחצי כאן

רביעי עד שבת: אתם רוכשים מיומנות חדשה בתחום שעשוי להיחשב כיצירתי. אל תבדקו כמה כסף צריך להשקיע בו, אלא את הרווחים הצפויים לכם ממנו. כדאי שתיפטרו מטיפוסים הממשיכים לנג'ס לכם בנושאים שכבר נטחנו בעבר. במקביל, היזהרו בכבודם של קרובי משפחה. קיפצו על כל הזדמנות המאפשרת לכם בילוי במקום אקזוטי. הרגעים הקסומים באמת ממתינים לכם בנופים העשויים להיחשב מסתוריים. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב ממוזל ומוצלח מכל היבט שהוא. מזל יותר משכל. אין צורך לתכנן אלא לזרום עם מה שיש.
פריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה [הארקנה הגדולה], הופיע בגורלכם קלף ששמו הירח: המסר הוא – זה הזמן לבחון את רגשותיכם ולהתבונן במציאות כפי שהיא, מבלי ליפול טרף לעולם האשליות. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישית. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאןטיפ מיוחד לשבוע הקרוב: קריסטלים אנרגטיים הם בעלי תדר אנרגטי מיוחד שיכול לעזור לנו להגיע לאיזון, להצליח יותר, לעזור לנו בהתמודדות עם קשיים שאנו חווים ובמיקוד היכולת להגשמה עצמית. לקריסטלים המתאימים למזל שלך, לחץ כאן 


         

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >