2 דקות קריאה
16 Jun
16Jun

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד ! חדשות נטו העמקים  והגליל >

הורוסקופ שבועי קשת – אסטרולוגיה שבועית מזל קשת

הורוסקופ שבועי למזל קשת - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת: מה עומד לקרות לילידי מזל קשת בשבוע הקרוב על פי מצב הכוכבים וניתוח אסטרולוגי לכל תחומי החיים

הורוסקופ שבועי 02.12.23-26.11.23. כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית למזל קשת, מומלץ לקרוא את כל ההורוסקופ השבועי ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.כוכבים ומזלות: אנרגיות מתסכלות חודרות אל כוכבכם יופיטר, כאשר ה 'אשמים' הם הכוכבים פלוטו וונוס. במצב קוסמי מעין זה, הטוב ביותר עבורכם הוא להיצמד אל תוכנית מעשית כלשהי, מבלי לנהות אחר מקסמיי שווא.
ראשון עד שלישי: המצב הכלכלי עדיין מדאיג אתכם. קשה לכם לשנות את אורח החיים שלכם ולהתאימו למציאות. הערכות מחודשת משולבת עם תוכנית יומיומית מפורטת- תעזור לכם. בני המשפחה ישתפו בפעולה. אתם חווים עכשיו קושי מסוים אך זה יעבור תוך זמן קצר. לא להילחץ. מילת המפתח: פוקוס לתקווה. קשר עם אדם בן מזל דגים, גורם לכם להתנהגות בלתי שגרתית.

 רביעי עד שבת: אתם מפגינים יכולות גבוהות ומצליחים להרשים אנשים שדעתם עליכם – חשובה. הבסיס שעליו ניסיתם לבסס קשר רומנטי, מתערער, למרות המאמצים שאתם משקיעים. תחושת ייאוש קלה עלולה להתגנב לליבכם לנוכח ההתפתחויות. לפני שאתם נוטשים את המערכה באופן סופי, תנו לעצמכם עוד צ'אנס, כי אתם די מרחפים והמחשבות שלכם נודדות לאי שם.
מיוחד לשבוע הקרוב: בתקשור שהתקיים לכבודכם בקלפי טוטם החיות, עלה בגורלכם קלף הזאב: המסר הוא – מישהו מסתיר מכם מידע שאתם זקוקים לו. צפויים לכם מזל וברכה ברגע בו תתחילו להחצין דימוי עצמי חיובי, ותפסיקו להתחשבן עם אירועים מן העבר. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישיתלפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאן 

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.