4 דקות קריאה
18 Dec
18Decאור כהן סגנית הזוכה בכוכב הבא לאירוויזיון תגיע להופעה ביום חמישי 4/7 במסגרת בימות פיס יחד עם מופע מוקדם לילדים. חגיגת "לילות לבנים" חוזרת ב-1/7 למתחם מיוחד בגן הבנים עם פעילויות רבות בהפקת מחלקת הנוער של עיריית בית שאן

פותחים את הקיץ עם הופעה של אור כהן (הכוכב הבא לאירוויזיון) ולילות לבנים לנוער בבית שאן

אור כהן סגנית הזוכה בכוכב הבא לאירוויזיון תגיע להופעה ביום חמישי 4/7 במסגרת בימות פיס יחד עם מופע מוקדם לילדים. חגיגת "לילות לבנים" חוזרת ב-1/7 למתחם מיוחד בגן הבנים עם פעילויות רבות בהפקת מחלקת הנוער של עיריית בית שאן

קיץ 2024 בבית שאן ייפתח בשבוע הבא בחגיגה של אירועים לילדים, נוער ומבוגרים. אור כהן, שסיימה במקום השני בגמר הכוכב הבא והייתה מרחק נגיעה מלייצג את ישראל באירוויזיון תופיע בפארק האקליפטוס ביום חמישי 4/7/2024 בשעה 20:30, במסגרת מיזם בימות פיס של מפעל הפיס. בעיריית בית שאן מציינים כי הפארק ייפתח ב-18:30 עם דוכנים בתשלום ובשעה 19:30 יתקיים מופע לילדים "טוויגי משאלה". הכניסה חופשית.

מאות בני נוער צפויים להגיע בשבועות הקרובים למתחם "לילות לבנים לנוער" בגן הבנים וייהנו תחילה ממופע סוחף של שניים מהתגליות והכוכבים הצעירים של המוסיקה הישראלית: ליעד מאיר שיארח את רון חיון. המופע ב-1/7 יהיה אירוע הפתיחה של חגיגת לילות לבנים לנוער בהפקת מחלקת הנוער של עיריית בית שאן. מדי לילה במשך שבועיים יגיעו בני הנוער למתחם מיוחד שהוקם עבורם והותאם ל"שעות הפעילות" שלהם בחופשת הקיץ שם הם יהנו בשעות הלילה מפעילויות כיפיות במיוחד כמו מתחם נינג'ה, ערב במה פתוחה וכשרונות צעירים, לייזרטאג, ערב מוליטמדיה ועמדות אוכל ומשחק, ערב מדרחוב עם עמדת צילום טיקטוק, סימולטור נהיגה, פיתות בטאבון ועוד. 

 עוד בחדשות המרכז הרפואי העמק

15 רופאי ורופאות המרכז הרפואי העמק שנבחרו עפ"י מגזין פורבס


בני הנוער ייהנו בנוסף במהלך הקיץ מיציאה מסובסדת לאטרקציות, קורסי קיץ, מחנות קיץ של תנועות הנוער ועוד פעילויות בהובלת מחלקת הנוער.

בעיריית בית שאן מציינים כי במהלך חופשת הקיץ צפויים עוד אירועים רבים ומגוונים לכל המשפחה ובהם פעילויות בשכונות עם הצגות והפעלות לילדים, יריד האוכל והמוסיקה סקיתומרקט, קייטנות ספורט לילדים ונוער, פעילות לכל המשפחה במוזיאון ובספריה.  

צילום אור כהן: ערן לויאולי יעניין אותך גם
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.