4 דקות קריאה
10 Dec
10Dec

  כללית משלימה


כל החדשות בקליק אחד !

חדש בכללית רפואה משלימה ביקנעם: 

טיפולי אוסטאופתיה  

מרפאת כללית רפואה משלימה ביקנעם, בניהולה של אפרת יפרח, משיקה שירות חדש ומעתה מציעה גם טיפולי אוסטאופתיה, המצטרפים לטיפולים שמוצעים במקום: דיקור, עיסוי, רפלקסולוגיה, שיאצו, כירופרקטיקה, נטורופתיה, הומאופתיה וטווינא.

 

אוסטאופתיה - שיטת טיפול במגע אשר נוסדה בארה"ב לפני למעלה ממאה שנים. השיטה מבוססת על אנטומיה ופיזיולוגיה, ובמקור נועדה לעזור לאנשים להחלים ממחלות קשות בתקופה שקדמה לשימוש בתרופות בנות זמננו, אך בימינו יכולה לסייע בטיפול בבעיות שונות ובעיקר בעיות שלד ושרירים במסגרת הרפואה המשלימה האינטגרטיבית ביחד עם טיפול הרפואה הקונבנציונלית.

יתרונה הגדול של אוסטאופתיה הוא בעובדה ששיטת הטיפול הזאת מתאימה לכל סוגי האוכלוסייה – החל מתינוקות בני ימים בודדים, דרך ילדים ונערים ועד למבוגרים ואף לבני הגיל השלישי המתמודדים עם כאבים או בעיות רפואיות שונות.


לדברי ד"ר מוטי לוי, הרופא הראשי של כללית רפואה משלימה: "אנו שמחים להרחיב את מגוון הטיפולים שאנו מציעים במרפאות ובשלוחות הרשת. לאור הביקוש לטיפולים משלימים, שהוא פועל יוצא של העלייה במודעות לטיפולים אלה בקשת רחבה של גילאים, השאיפה שלנו היא להעניק את מגוון הטיפולים הרחב ביותר למטופלים שלנו וכמה שיותר קרוב לבית".


כתובת: 

רח'  התמר 2 קניון הדרכים יוקנעם עלית

טלפון- 077-7727032

 

 

בצילום: המטפלת עמר קליין

קרדיט צילום: אפרת יפרח

בריאות :בכללית צפון ממשיכים להתחדש 
,ועכשיו מרפאות אורתופדית לילדים

בריאות :בריא להכיר במחוז צפון בכללית מרפאת טראומה אורתופדית במרכז לרפואה יועצת בעפולה

פנים חדשות במרכז בריאות הילד של כללית מחוז צפון בעפולה---------------------------------------------------------------------------

חדש בכללית מחוז צפון - רופא הילדים בטייטו - עפולה,העמקים ,והגליל


כללית מחוז צפון החלה את מבצע חיסוני שפעת לחורף 2022-2023 הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.