4 דקות קריאה
17 Dec
17Dec

  כללית אסתטיקה

   הישארו מעודכנים

כל החדשות בקליק אחד !

חדש בכללית רפואה משלימה במגדל העמק: טיפולי עיסוי רפואי הוליסטי

שלוחת כללית רפואה משלימה במגדל העמק משיקה שירות חדש ומעתה מציעה גם טיפולי עיסוי רפואי הוליסטי, שמצטרפים לטיפולים שמוצעים במקום: רפלקסולוגיה ודיקור. השלוחה, אשר נפתחה לפני כשנתיים, משויכת למרפאת כללית רפואה משלימה עפולה ומנוהלת על ידי גב' חלי יעקב.

עיסוי רפואי הוליסטי מתאים גם למבוגרים וגם לצעירים, הורים צעירים בוודאי שמעו גם על עיסוי תינוקות. עיסוי רפואי הוליסטי יעיל מאוד בהזרמת הדם ופינוי הרעלנים בגוף, אבל לא רק ויכול לסייע גם בהענקת גמישות טובה יותר ובהגדלת טווחי התנועה בשרירים, הפחתת מתח וחרדה, הקלה על תסמיני מיגרנות וכאבי מחזור, הפחתת תופעות לוואי של פיברומיאלגיה, פריצות ובלטי דיסק, הורדת לחץ דם גבוה ועוד.


את הטיפולים הניתנים בשלוחה, כמו בכל רחבי הארץ, מעניקים מטפלים מקצועיים ומנוסים של כללית רפואה משלימה.

 

לדברי ד"ר מוטי לוי, הרופא הראשי של כללית רפואה משלימה: "אנו שמחים להרחיב את מגוון הטיפולים שאנו מציעים במרפאות ובשלוחות הרשת. לאור הביקוש לטיפולים משלימים, שהוא פועל יוצא של העלייה במודעות לטיפולים אלה בקשת רחבה של גילאים, השאיפה שלנו היא להעניק את מגוון הטיפולים הרחב ביותר למטופלים שלנו וכמה שיותר קרוב לבית".


כתובת השלוחה: 

האלה 1 מגדל העמק

טלפון לתיאום תורים: 04-6428020

 


קרדיט צילום: חלי יעקב

בריאות :בכללית צפון ממשיכים להתחדש 
,ועכשיו מרפאות אורתופדית לילדים

בריאות :בריא להכיר במחוז צפון בכללית מרפאת טראומה אורתופדית במרכז לרפואה יועצת בעפולה

פנים חדשות במרכז בריאות הילד של כללית מחוז צפון בעפולה---------------------------------------------------------------------------

חדש בכללית מחוז צפון - רופא הילדים בטייטו - עפולה,העמקים ,והגליל


כללית מחוז צפון החלה את מבצע חיסוני שפעת לחורף 2022-2023 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.