4 דקות קריאה
31 Dec
31Dec

  כללית 

   הישארו מעודכנים

כל החדשות בקליק אחד !

בריא להכיר במרכז לרפואה יועצת של כללית מחוז צפון בבית שאן:

אבחון והתרת לשון קשורה


לשון קשורה הינו מצב מולד בו המיתר המחבר בין הלשון ולרצפת הפה, מצב המגביל את התנועתיות התקינה של הלשון ועלולה לגרום לבעיות יניקה אצל תינוקות מסוימים ובעיות בדיבור בהמשך.

"הגיעה אלי אמא לייעוץ ושיתפה אותי על הקשיים שהיא חווה במהלך ההנקה. לאחר שיחה ובדיקה קצרה של התינוק הבחנתי שלילד יש לשון קשורה. התרת לשון קשורה הינו הליך כירורגי שבמהלכו מרימים את הלשון ומבצעים חיתוך סטרילי של המיתר. פעולה זו עשויה לעזור לתינוק לינוק בצורה תקינה ויעילה" שיתף ד"ר לאוניד ליבשיץ, מומחה ברפואת אף אוזן גרון.


ד"ר ליבשיץ התמחה בבית חולים זיו במחלקת אף אוזן גרון, סיים ההתמחות באף אוזן גרון בילדים במרכז רפואי שניידר ושב למרפאות מחוז צפון בכללית.


"אנחנו ממשיכים להרחיב את השירותים שבעבר ניתנו בבתי החולים וכיום ניתנים בקהילה ובהתאם לצרכים של ציבור מטופלינו, בדגש על טיפול רפואי איכותי ומקצועי, כאן, במרכז לרפואה יועצת בבית שאן. אתם מוזמנים להתייעץ עימנו, אנחנו כאן בשבילכם" סיכם ד"ר אילן ירום, מנהל המרכז.
בריאות :בכללית צפון ממשיכים להתחדש 
,ועכשיו מרפאות אורתופדית לילדים

בריאות :בריא להכיר במחוז צפון בכללית מרפאת טראומה אורתופדית במרכז לרפואה יועצת בעפולה

פנים חדשות במרכז בריאות הילד של כללית מחוז צפון בעפולה---------------------------------------------------------------------------

חדש בכללית מחוז צפון - רופא הילדים בטייטו - עפולה,העמקים ,והגליל


כללית מחוז צפון החלה את מבצע חיסוני שפעת לחורף 2022-2023 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.