4 דקות קריאה
27 Oct
27Oct

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד ! חדשות נטו העמקים  והגליל >


נטו - סובב כנרת
 עמק הרדן ,טבריה ,גליל תחתון 
נטו - גליל-גולן
עמק הירדן ,ראש פינה ,צפת, רמת הגולן,קריית שמונה

אזהרת המסע שהוציא המטה לביטחון לאומי (המל"ל) - לאור המלחמה, מתעדכנת. במל"ל קיימו הערכות מצב עם כלל גורמי מערכת הביטחון, ואלה האזהרות שבתוקף

"נטו העמקים והגליל "

 מובילים גם ברשתות החברתיות.

הפתיע את אשתו, אבל לא ציפה לתגובתה

חברות ארוכת שנים עם לא מעט חוויות הסתיימה בקול תרועה גדולה. "אם כבר אתה פה, אז בוא אתה מוזמן..."


בני זוג נשואים, שניהם רופאים צעירים, שניהם למדו יחד ברומניה וחזרו לישראל לפתח קריירות. הם  ניהלו אורח חיים מאד ליברלי, שלא לומר אפילו מופקר. הסיכום ביניהם, שהיה ביוזמה של שני בני הזוג, התנהל במשך ארבע שנים, כמעט ללא בעיות.

על פי הסיכום אחרי שלוש שנות נישואים הם קבעו כי יותר לכל אחד מהם לנהל אורח חיים חופשי עם בני זוג אחרים. התפנית בעלילה, כפי שמספר הבעל לעורכת הדין שרין סולן, נרשמה לפני כחודשיים וחצי. לדבריו הסיכום בינו לבין אשתו היה ששניהם רשאים לנהל קשר רומנטי עם בני זוג אחרים, אבל התנאי היחיד, שהיה על דעת שניהם כ"יהרג ובל יעבור", היה שהקשר הזה לא נכנס הביתה ולא מתקיים בשום צורה בבית.

לפני כחודשיים וחצי כאמור, כך טוען הבעל, הוא הגיע מוקדם מהמתוכנן אחרי תורנות לילה לביתו ונדהם לראות שבמיטה עם אשתו ישן חברו הטוב ביותר. "חבר ילדות שלי היה במיטה עם אשתי", הוא העיד. "בהתחלה לא הגבתי כי הרי יש ביננו יחסים פתוחים לגמרי, אבל ברור שהסיכום  קרס כי אשתי הביאה גבר למיטה שלי. מבחינתי זה לשבור את הכלים". 

לדברי הבעל אשתו הדהימה אותו שאמרה לו כי הוא מזמן להצטרף. "אם כבר אתה פה אז בוא אתה מוזמן..." אמרה לו האישה, לדבריו בסוג של יהירות. עו"ד סולן הבהירה לבעל כי ההסכם בין בני הזוג גם אם הוא מקובל על שניהם, אינו מקובל בשום צורה על פי דת משה וישראל ולכן הדבר היחיד שנותר לו, לבעל, שמבקש להתגרש, הוא לטעון כי אשתו בגדה בו. "שום הסכם של נישואים כאלה מופקרים לא יעבור בבית הדין הרבני כהסכם, ולכן אין כאן שום הפרה..." הבהירה עו"ד סולן.

האישה שמבקשת שלום בית וטוענת כי פעלה על פי ההבנות עם בעלה, סבורה כי יש מקום לאחות את הקרע. שני בני הזוג נשלחו ליישוב סכסוך כמקובל.

תוכלו למצוא אותנו גם 
 ולהתעדכן בחדשות


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.