3 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !תחזית יומית למזל אריה
ראשון 26.3

היום מגביר תנועה מידע תקשורת ונסיעות אך ייתכן גם עיכוב או אילוץ כל שהו . הירח נע בתאומים ומגביר מגע עם יותר אנשים וממקד אילכם את תשומת לב הסובב. יתכנו שינויים בתכניות ולוח זמנים.

 

ניתן לצפות ב12 ההרצאות על 12 המזלות ב-screenz.tvהאתר החדש באנגלית : www.astrowiz.me ניתן לעשות גוגל טרנסלייט המתרגם את הטקסטים לעברית.ניתן לתאם עימי פגישות לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית . ישנה כמו כן אפשרות לקיים שיחת טלפון במימד האישי . 098948473למעונינים בקורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי .

 

 

תחזית שבועית למזל אריה
טווח חיזוי: 24.3-1.4

תחושת ההתחזקות והגברה של הביטחון העצמי נובעת ממסע השמש יחד עם מרקורי בטלה ולכן יכולת הפעולה העצמאית שלכם גוברת כעת. הקדישו יותר לילדים וצעירים שזקוקים לקרבתכם עכשו יותר . האפשרות של טיול ונסיעה בארץ או לחו"ל רלוונטית בגלל מסע השמש בבית ה-9 של המפה כמו כן חשוב לשמור מחבלות ותאונות. ונוס בשור מגבירה יצירתיות מקצועית ואפשרות של שיתופי פעולה בהקשר של עבודה וקרירה שאולי רצויים כעת.המחשבה על ביצוע החלפה ושינוי כמו גם התלבטות בין שניי דברים גורמים או נושאים תתכן כעת. חשוב להראות גישה של פתיחות וגמישות. 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי באנגלית המכיל יישומי ניתוח וחיזוי מתקדמים : www.astrowiz.me ניתן לעשות גוגל טרנסלייט ולתרגם את הטקסטים לעברית.

מגמות שנתיות : 2023.

 אורנוס בשור יפעל בזוית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו באמצע שלישון השני ולכן ינתק מימה או מי שלא צריך להמשיך איתו יותר יגביר אקראיות הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה מבחינתכם . נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מגברים במגמה זו . יופיטר בטלה יאפשר התקדמות כלכלית ממאי 2021 אריות שנולדו בימים האחרונים של המזל חשים את זוית 180 המעלות הקוטבית של סאטורן לשמש במפתם האישית ולכן יצטרכו כעת לקבל החלטות מקצועיות ויחושו תחושות פנימיות של שעון גיל וזמן מגברים זהו מצב שמחייב תפיסות יותר ראליסטיות לדברים ונסיבות . מומלץ להיזהר בכל הקשור לגב שיניים פרקים וברכיים . ובחזרה למסעו של יופיטר בטלה שיכול לתרום ללימודים ספורט ונסיעות לארצות אחרות ויגביר תחושת מרחב כללית במן סוג של שיחרור .

אפשר להתחבר עימי בפייסבוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה) וגם במופעים.לידיעה כללית: הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי ( הוצ אסטרולוג\ידיעות) מצוי בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל אריה)לגבי קורס אסטרולוגיה למעונינים תוכלו לפנות אליי: 09-8948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד. 09-8948473


מגמות שנתיות : 2023.