3 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

                                     

 תחזית יומית מזל בתולה

ראשון 26.3

היום מגביר תקשורת ותנועה ומצריך מכם יותר גמישות ותמרון עם הנסיבות. הירח בתאומים מפעיל את קוטביות הבתים 10-4 ולכן מייצר לחץ זמנים אולי עיכוב כל שהו ותתכן מכיוון אחר חזרה של משהו או מישהו מן העבר להווה. הקדישו יותר תשומת לב לילדים וצעירים שזקוקים לקרבתכם.


תחזית שבועית למזל בתולה
טווח חיזוי: 25.3-1.4

מרקורי והשמש נעים בטלה ומפעילים את קוטביות הבתים 8-2 של המפה מה שמקצין תגובות רגשיות כלפיכם או מכם כלפי הסובב . מכיוון כל שהו תתכן התחדשות מסויימת כמו גם הגברה של המתח הרגשי מיני. שימרו מנזקים וקילקולים שיתכנו כעת. המיקוד בהקשר הכספי כלכלי מורגש כעת יותר הן בגלל תשלומים שיש לבצע והן בהקשר לרצון מגבר לקניות ורכישות. בעיקר סעו בזהירות ושימרו בדרכים ובכבישים. הילדים וצעירים במשפחה זקוקים כעת ליותר קשב ותשומת לב .ונוס בשור טובה לטיולים נסיעות ותחושת מרחב שאתם זקוקים לה.

. www.astrowiz.me ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט מתורגם לעברית .


מגמות שנתיות :2023

יופיטר נע כעת בטלה ולכן מאפשר היריון ולידה למעונינות כמו גם יותר מיקוד בכל הקשור ליחסים זוגיות ורומנטיקה . .סאטורן נע בסוף דלי לתוך 23 רק יגביר את המיקוד במקצועי שדובר בו קודם עם יותר עומס מחויבויות ולחץ זמנים אך כבר באביב הקרוב יעבור לדגים בבית הזוגיות ויביא צורך או למסד קשר או לקבל החלטות רציניות להמשך היחסים .מיקוםמו בבית ה-7 כאמור בדגים יביא שינוי בהקשרים מקצועיים ויאפשר כמו גם יצריך מכם פעולה יותר שיתופית בעבודה וחדשנית וכנראה ויאפשר לקבל יותר הכרה מקצועית מבחינתכם . אורנוס בשור יפתיע בנסיעות לחו"ל ירחיב מעגלים חברתיים ויתרום לחיבור בין פילוסופיית החיים ורעיונות מקצועיים לבין העשייה הקונקרטית . דייקנות ומצויינות תשתלם ותתוגמל מקצועית .

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייס בוק (yaron livne)ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים רדיו\טלבזיה ועוד.הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.comלגבי קורס היה האסטרולוג והנומרלוג של עצמך ניתן ליצור עימי קשר ב-098948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מקיף של מפה אסטרולוגית אישית בחדר העבודה . יש כמו כן אפשרות לשיחת טלפון אסטרולוגית אישית . 098948473.