4 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כתובת

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד !

הורוסקופ שבועי 27.05.23-21.05.23. 

כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית זו, מומלץ לקרוא את כל התחזית ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.כוכבים ומזלות: צפוי שבוע בו המצב צפוי להיות מעט טוב יותר, זאת בזמן שהספיראלה הקוסמית משגרת אליכם את האנרגיות של הכוכבים ונוס ומארס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9.
ראשון עד שלישי: אתם נוכחים לדעת שעוד יש לכם המון מה ללמוד בכל מה שקשור לעסקים. כישלון בקרב אחד אינו אומר הפסד כולל במלחמה. חשוב לקחת את הדברים בפרופורציה ולהמשיך לכיוון היעדים שהצבתם לעצמכם. טיפ: לעבוד על חיזוק הביטחון וההערכה העצמית. הרקיע מייצג התפכחות לאחר תקופה של אשליות. הנתיב שבינו לבינה דורש מכם איפוק ואורח רוח. שום דבר טוב לא יצמח לכם אם הצד השני ירגיש לחוץ.

✾ אבן החן השבועית שלך היא מלכיט (מלכית) 
אבן מלכית היא אחת מהאבנים העתיקות בעולם, תיעוד על השימוש באבן זו קיים כבר בשנת ארבעת אלפים לפני הספירה, כאשר המצרים הקדמונים כרו אותה והשתמשו בה להגנה. המלכית מסייעת בשיפור זיכרון חלומות, הגנה אנרגטית, הקלה בבעיות שינה, זימון אנרגיות חיוביות והגנה עוצמתית מעין הרע. לתמונות, מידע והזמנה, לחץ / לחצי כאן

רביעי עד שבת: נסיעה למקום ייחודי והשתתפות בפעילות שלא ממש הלהבתם ממנה, הופכת במהלך השבוע לחוויה בלתי רגילה. ככלל, זה פרק זמן טוב מבחינה חברתית. אם אתם מורידים ולו באופן חלקי את הביקורתיות והשיפוטיות המפותחות אצלכם יתר על המידה, הדברים מסתדרים בכלל לא רע. אווירה נעימה בעבודה. שיפור משמעותי ביחסים עם בן מזל קשת. הרקיע מעודד מצבים שקטים, שלווים, זורמים, רגועים ובתלם.
פריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה [הארקנה הגדולה], הופיע בגורלכם קלף ששמו הירח: המסר הוא – זה הזמן לבחון את רגשותיכם ולהתבונן במציאות כפי שהיא, מבלי ליפול טרף לעולם האשליות. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישית. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאןטיפ מיוחד לשבוע הקרוב: קריסטלים אנרגטיים הם בעלי תדר אנרגטי מיוחד שיכול לעזור לנו להגיע לאיזון, להצליח יותר, לעזור לנו בהתמודדות עם קשיים שאנו חווים ובמיקוד היכולת להגשמה עצמית. לקריסטלים המתאימים למזל שלך, לחץ כאן 


         

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >