3 דקות קריאה
16 Jun
16Jun

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כל החדשות בקליק אחד !

  עפולה

מגדל העמק

בית שאן

 נוף הגליל

 טבריה 

 טבעון רמת ישי

קריית שמונה 

 גליל תחתון

  יקנעם

  גליל עליון

מ.א יזרעאל

רמת הגולן

הורוסקופ שבועי בתולה – אסטרולוגיה שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי למזל בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה: מה עומד לקרות לילידי מזל בתולה בשבוע הקרוב על פי מצב הכוכבים וניתוח אסטרולוגיה לכל תחומי החיים


הורוסקופ שבועי בתולה ל – 02.03.24-25.02.24. כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית זו, מומלץ לקרוא את כל התחזית ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.כוכבים ומזלות: מצבור בן ארבעה כוכבים חורש עתה את בית הזוגיות שלכם, הבית השביעי אשר במפה האסטרולוגית שלכם. התופעה הקוסמית מבשרת על שיפור בזוגיות ובלבד שתנהגו במעט יותר ספונטאניות. בשבוע הקרוב הכוכבים מאפשרים לכם הצלחה אך גם מזהירים מפני סכנות. ניתן להעזר בקריסטלים אנרגטיים לשמירה והגנה.
ראשון עד שלישי: פרק זמן עם מועקה שמכבידה על הנשמה. יש עליכם יותר מידי עומס ואתם פשוט צריכים מנוחה. חלק מהזמן הפנוי יש להקציב לפעילות שתיתן לכם הזדמנות להיות לבד תוך כדי מילוי המצברים הנפשיים. שנו את ההרגלים. לא יתכן שתשימו את עצמכם כל הזמן אחרונים ברשימה. אתם בתקופת מעבר והגיע הזמן שתבינו ותפנימו שעוד ייקח זמן עד שתגשימו את כל הפנטזיות הכי ורודות שלכם. 

לקוחות פלטינום, על המהפך בכללית אסתטיקה כבר שמעתם?


 רביעי עד שבת: חוסר הבנות עם הסביבה מאפיין פרק זמן זה. עושה רושם שבשלב מסוים די נמאס לכם לנסות ולפענח מה פשר הבלגן שקורה בשטח ואתם מרימים ידיים. מבחינה חברתית קצת שקט מידי מבחינתכם, אבל לאור הנסיבות המסובכות- טוב שכך. אל תנסו להזיז דברים על ידי תוקפנות וכעסים. זה רק יחמיר את המצב. טיפ: יש גם תקופות כאלה.
מסר שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו הכוכב: המסר הוא – מישהו שאתם חושדים בו, יתגלה כישר ונקי כפיים. ייתכן שהוא זקוק להזדמנות להוכיח זאת. שימו לב: אנשים שסמכתם עליהם, עלולים להתגלות ככאלה שפועלים נגדיכם מאחורי הגב פריסת טארוט אישית יכולה לספק הבנה וכיוון לגבי האפשרויות הפתוחות בפניכם. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאן


חינוך וקהילה

בריאות

פלילים

כלכלה ונדל"ן הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.