3 דקות קריאה
16 Jun
16Jun

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כתובת

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד !

הורוסקופ שבועי בתולה – אסטרולוגיה שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי למזל בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה: מה עומד לקרות לילידי מזל בתולה בשבוע הקרוב על פי מצב הכוכבים וניתוח אסטרולוגיה לכל תחומי החיים


הורוסקופ שבועי 30.09.23-24.09.23. כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית זו, מומלץ לקרוא את כל התחזית ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.כוכבים ומזלות: המערכת הקוסמית משלבת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב ופלוטו. ייתכן שתמצאו את עצמיכם מתמודדים עם קשיים או אתגרים בתחום המנהיגות והעצמאות. זהו זמן מושלם להתחיל לעבוד על יכולות הניהול וההתמודדות שלך עם לחצים ומתחים. אל תפחדו לקחת את האחריות ולהתמודד עם האתגרים.
ראשון עד שלישי: נראה כי אתם מקבלים עידוד וחיזוק ממישהו שמאיר עבורכם זווית ראיה שלא חשבתם עליה קודם לכן. יחד עם זאת, חשוב שתשמרו על גבולות ברורים ולא תתנו לאנשים אחרים להוביל אתכם לכיוונים לא רצויים. השפעות חזקות מגיעות גם מחברים שמנסים לגרור אתכם לקטעים מהסוג שלא ממש מעניין אתכם. אל תגלשו להאשמות ולרגשות שליליים. 

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >

רביעי עד שבת: פרק זמן נעים עובר עליכם ואתם מבלים עם אנשים קרובים. יש מי שמנסה לעורר מחלוקת ישנה אך זה לא קורה בסופו של דבר. המערכת הזוגית בפריחה ואתם מוזמנים למצות את הרגע. מי שעדיין מחפש את בן/ת הזוג, יכול לסגור את השבוע בהרגשה טובה וברגל ימין. קיים סיכוי גבוה למימוש הפוטנציאל הזוגי. הרקיע רומז כי אתם צריכים לנקוט יוזמה ולהנהיג את האנשים התולים בכם את תקוותיהם.
בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו "הנזיר" – הקלף מייצג מצבים של פסק-זמן והתבודדות לצורך חשיבה מחדש על עניין מהותי כלשהו. לאחר ההתבודדות, צפויה הארה גדולה. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישית. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאן 


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.