3 דקות קריאה
03 Mar
03Mar


כל החדשות בקליק אחד !תחזית יומית למזל  דגים
ראשון 26.3

הירח נע בתאומים ולכן מפעיל את קוטביות הבתים 4-10 של המפה מה שמייצר יותר עומס ולחץ זמנים בתמרון סביב נושאי משפחה ומגורים לבין האילוצים המקצועיים כעת. תתכן חזרה של משהו או מישהו מן העבר להווה . צפו לעיכוב או דחיה זמנית כל שהי.


ההרצאות המצולמות על 12 המזלות ניתנות לצפיה בתשלום ב-screenz.tvהאתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט וטקסט יתורגם לעברית )ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית ואפשרי לקיים גם שיחת טלפון במימד . לתאום -098948473למעונינים בקורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי .

תחזית שבועית למזל דגים 
טווח חיזוי: 24.3-1.4

מסעם של השמש מרקורי ויופיטר בטלה מגביר כעת מיקוד בהקשר הכספי כלכלי כנראה בגלל רצון גובר לקניות ורכישות. הימים קצת מעייפים ועמוסים נפשית ובנקל אתם חשים אי אמון נחיתות או נבגדות בגלל התנהגות גסה ולא נעימה של הסובב . מכיוון אחר תתכן התחדשות כל שהי. שימרו יותר מנזקים וקילקולים. יתכן צורך להתנתק זמנית ממשהו או מישהו.

www.astrowiz.me ניתן לעשות גוגל טרנסלייט ולתרגם את הטקסטים לעברית.

מגמות לשנה הקרובה :

דגים שנולדו -בין ה 3-9 למרץ חשים כעת את אי הבהירות והבלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות קרבניות וסוג של ערפל נפשי תחושתי דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות כעת בהשפעת צמידות זו. שדורשת גם להקריב להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוניי הכחשה התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים. יופיטר בטלה ויאפשר שיפור כלכלי ויגביר קניות ורכישות וגם ויכול להוביל לשינוי פילוסופיית חיים ותפיסת עולם חדשה ..מיקומו של סנאטור בדליי גביר את הנאמר .

ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה ) וגם במופעים.לידיעה כללית: הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי ( אסטרולוג\ידיעות) נמצא בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג :yaronlivne.wordpress.com(במיוחד המאמר על מזל דגים) .ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית אישית וישנה כמו כן אפשרות לקיים שיחות טלפון בתשלום . 098948473