5 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

כתובת

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד !


הורוסקופ שבועי 27.05.23-21.05.23. 

כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית למזל דגים, מומלץ לקרוא את כל ההורוסקופ השבועי ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.כוכבים ומזלות: צפוי שבוע בו המצב צפוי להיות מעט טוב יותר, זאת בזמן שהספיראלה הקוסמית משגרת אליכם את האנרגיות של הכוכבים יופיטר ומרקורי, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 5.
ראשון עד שלישי: זה פרק זמן בו יהיו לכם כמה הזדמנויות לומר את מה שאתם באמת מרגישים, אבל ברגע האחרון ייתכן כי 'תשתפנו' ותקבלו רגליים קרות. העניין הוא שיש הבדל עצום בין חוסר טאקט וגסות רוח, ובין אמירה כנה ואסרטיבית של דברים שחייבים לצאת לאוויר העולם. טיפ: בפעם הבאה שמזמינים אתכם לדבר- פתחו את הפה! הרקיע מבשר על מצב יציב וטוב הודות לנדיבות ליבו של גורם חיצוני כלשהו.

✾ אבן החן השבועית שלך היא מלכיט (מלכית) 
אבן מלכית היא אחת מהאבנים העתיקות בעולם, תיעוד על השימוש באבן זו קיים כבר בשנת ארבעת אלפים לפני הספירה, כאשר המצרים הקדמונים כרו אותה והשתמשו בה להגנה. המלכית מסייעת בשיפור זיכרון חלומות, הגנה אנרגטית, הקלה בבעיות שינה, זימון אנרגיות חיוביות והגנה עוצמתית מעין הרע. לתמונות, מידע והזמנה, לחץ / לחצי כאן

רביעי עד שבת: דחייה עד לרגע האחרון של מחויבויות חשובות, עלול לגרום לכם לאי נעימות. הסדירו את כל ענייני הכספים ודאגו לכך שהניירת שלכם מסודרת, במידה ואתם מתקשים – בקשו עזרה מחברים. מישהו שהייתם איתו בקשר רומנטי בעבר, מרגיש כלפיכם מרירות. סגרו מעגלים ואם יש צורך להתנצל עשו זאת ללא דיחוי. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו צפויה לכם נסיעת תענוגות, כמו גם בשורות טובות מיקיריכם השוהים במרחקים.
פריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה [הארקנה הגדולה], הופיע בגורלכם קלף ששמו הירח: המסר הוא – זה הזמן לבחון את רגשותיכם ולהתבונן במציאות כפי שהיא, מבלי ליפול טרף לעולם האשליות. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישית. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאןטיפ מיוחד לשבוע הקרוב: קריסטלים אנרגטיים הם בעלי תדר אנרגטי מיוחד שיכול לעזור לנו להגיע לאיזון, להצליח יותר, לעזור לנו בהתמודדות עם קשיים שאנו חווים ובמיקוד היכולת להגשמה עצמית. לקריסטלים המתאימים למזל שלך, לחץ כאן  


         

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >