2 דקות קריאה
16 Jun
16Jun

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד ! חדשות נטו העמקים  והגליל >

הורוסקופ שבועי דגים – תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי למזל דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים: מה עומד לקרות לילידי מזל דגים בשבוע הקרוב על פי מצב הכוכבים וניתוח אסטרולוגי לכל תחומי החיים


הורוסקופ שבועי 02.12.23-26.11.23. כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית למזל דגים, מומלץ לקרוא את כל ההורוסקופ השבועי ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.כוכבים ומזלות: משולש של אהבה שנוצר ברקיע בין הכוכבים אוראנוס ופלוטו, לבין כוכב נפטון שליטכם, מבשר על רוח חדשה הנושבת בבוסתן האהבה. צפויים פיתויים שקשה לכם לסרב להם, והצעה שאי אפשר לעמוד בפניה.
ראשון עד שלישי: צפויות הפתעות בתחום האהבה. הצעות למיסוד קשר קיים ואפילו הצעת נישואין עשויה להגיע בימים אלה. אתם מתלבטים בנושא חברתי. נושא חדש שנחשפתם לו מרתק את דמיונכם ומושך אתכם להמשיך ולחקור. אל תשאירו את העניין בגדר תוכניות תיאורטיות. יש לכם צורך עמוק ביותר להצטרף למסגרת שם תוכלו לפגוש אנשים רוחניים. שווה לנסות.

רביעי עד שבת: שיתוף פעולה עם אדם שהכרתם לאחרונה מניב תוצאה מפתיעה. אתם מטיבים להקשיב ובכך פותחים לעצמכם עוד אפשרויות לפעולה. קצר בתקשורת עם מישהו מהמשפחה המורחבת, עלול להעיב על השמחה, אולם תצליחו במאמץ קל יחסית להתגבר. קשה לכם לפרגן לעצמכם עבור ההישגים, אך מגיע לכם!
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף מלכת המטבעות: הקלף מבשר על תקופה בה יש לעצור ולברר פרשיות רומנטיות המרחפות בחלל ללא מטרה מוגדרת. מומלץ לבחון דברים לעומק, גם אם יאשימו אתכם בגישה חסרת ספונטאניות. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישית. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאן

רביעי עד שבת: תחושה של חוסר בטחון גורמת לכם לסרב ולהיסגר בפני הצעות, שבעיקרון יכולות להתאים לכם מאוד. אתם מצפים יותר מידי מאנשים בעלי מגבלות של אינטליגנציה רגשית ולכן לא פלא שאתם מתאכזבים לעיתים קרובות. תזרמו עם מה שקורה, צאו לבלות ולהיות בחברת אנשים בלי ציפיות מוגזמות ומוקדמות. מפגש עם מישהו חדש ממלא אתכם באנרגיה.
מיוחד לשבוע הקרוב: בתקשור שהתקיים לכבודכם בקלפי טוטם החיות, עלה בגורלכם קלף הזאב: המסר הוא – מישהו מסתיר מכם מידע שאתם זקוקים לו. צפויים לכם מזל וברכה ברגע בו תתחילו להחצין דימוי עצמי חיובי, ותפסיקו להתחשבן עם אירועים מן העבר.
אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישיתלפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאן 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.