3 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל  דלי
ראשון 26.3

הירח נע בתאומים ולכן מפעיל את קוטביות הבתים 5-11 מה שמשנה תכניות וזמנים ומביא מצבי אקראיות והפתעות יחד עם צורך שלכם להראות מנהיגות ויצירתיות במגע עם הסובב. האנרגיות הכלליות חיוביות כעת.


ניתן לצפות ב12 ההרצאות המצולמות על 12 המזלות ב-screenz.tvהאתר החדש באנגלית : www.astrowiz.me( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לתרגום )ניתן לתאם פגישה עמי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית וישנה גם אפשרות לשיחה טלפונית במימד . לתיאום: 098948473


.


תחזית שבועית למזל דלי
לשבוע שבין : 24.3-1.4

השמש נע כעת בטלה ולכן מפעיל את קוטביות הבתים 3-9 של המפה מה שמגביר תקשורת נסיעות ושינויים יחד עם רצון לבצע שינוי והחלפה סביב משהו או מישהו. הראו פתיחות הומור ואופטימיות וחישבו בממד הרחב יותר על הנסיבות והדברים . יתכנו כעת נסיעות וטיולים בארץ או לארצות אחרות. מרב בסרטן מקשה עם הדליות בכל הקשור לילדים ולגבר שאולי לא מרגישים פיזית טוב כעת ומצרים גישה יותר טיפולית. ונוס בשור טובה לאסתטיקה של הבית ויכולה להחזיר אנשים מן העבר לקשר אתכם. אורנוס במעלה ה-16 בשור מצריך מכם ויתורים והקרבות כלפי הסובב או מקורבים.

www.astrowiz.me ניתן לעשות גוגל טרנסלייט ולתרגם את הטקסטים לעברית .

מגמות שנתיות : 

2023המצאותו של סאטורן אצלכם בשלישון האחרון משמעותית היות שמביא תחושת שעון זמן וגיל כולל צורך לקבל החלטות מקצועיות לכיוון ארוך הטווח . מעברו של סאטורן באביב הקרוב לדגים יכול להגביר מחויבויות כלכליות וכספיות כנראה בגלל רכישות וקניות או בהקשר לנושאי נדלן ודיור . יופיטר עבר כעת לטלה בבית ה-3 ויתרום לנסיעות לימודים תקשורת וספורט ואולי גם יאפשר להכיר אנשים חדשים ומענינים . ליופיטר יש מגמה מרחביה ומיטיבה .ילידי השלישון השני של דלי חווים כעת נתקים ופרדות בגלל הזוית של אורנוס משור לשמש במפתם האישית. זוית זו מתוחה ומתורגמת בחשבון אחרון לגישה יותר אישית חדשנית ועצמאית משלכם לכיוון העתידי. כמו כן זוית זו מביאה שינויים במגורים כמו מעבר או שיפוץ.

ניתן להתחבר עימי בפייס בוק: yaron livneאת הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי ( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) ניתן לרכוש בצומת ספרים וסטימצקי.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג www.yaronlivne.wordpress.com . באתר זו השקופית של מאמרי העומק .( כולל המאמר על מזל דלי )לגבי לימודים וקורסים ליצור עימי קשר -098948473 .ניתן להגיע אליי לניתוחים וחיזויי של מפה אסטרולוגית אישית לחדר העבודה . ישנה גם אפשרות לקיים שיחת טלפון במימד . -098948473