2 דקות קריאה
16 Jun
16Jun

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד ! חדשות נטו העמקים  והגליל >

הורוסקופ שבועי דלי – תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי למזל דלי- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי: מה עומד לקרות לילידי מזל דלי בשבוע הקרוב על פי מצב הכוכבים וניתוח אסטרולוגי לכל תחומי החיים

הורוסקופ שבועי 02.12.23-26.11.23. כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית למזל דלי, מומלץ לקרוא את כל ההורוסקופ השבועי ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.
כוכבים ומזלות: כוכבכם אוראנוס בגזרת מזל שור, מתענג על אנרגיות של מזל והצלחה השוטפות אותו מטעמו של כוכב פלוטו. גם כוכב נפטון משתתף בחגיגה ותורם את חלקו בכל אשר נוגע ליחסים שבינו לבינה.
ראשון עד שלישי: צפויה זרימה של אהבה, יחד עם התחברות ונתינה שמאפיינות את הימים האלה. הפשטות הזאת של להיות במקומות מוכרים בלי לחשוב יותר מידי ולא לשפוט, עושה לכם פלאים. אתם מרגישים נינוחים ורגועים כפי שלא חשתם מזה זמן רב. לא יזיק לכם לגלות את הצד הרך באישיותכם לעיתים קרובות יותר. קשר חדש שעשוי להתאים לכם, מתפתח לאיטו. תנו צ'אנס.

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >


רביעי עד שבת: יוזמה שאתם נוקטים בקטע רומנטי, נתקלת במבוי סתום. למרות שאתם חשים אכזבה ודכדוך מסוימים, מוטב שפשוט תשכחו את מה שהיה ותמשיכו הלאה. תלמדו לכבד את עצמכם וכך, גם אחרים יכבדו אתכם. אל תכפו את דעותיכם על אחרים. מצד שני, אל תמכרו את עצמכם בזול רק למען פירורים. לא יודעים באיזה פעולה לנקוט ? תרשו לעצמכם להיות נסערים ואחר כך קחו זמן למחשבה.
מיוחד לשבוע הקרוב: בתקשור שהתקיים לכבודכם בקלפי טוטם החיות, עלה בגורלכם קלף הזאב: המסר הוא – מישהו מסתיר מכם מידע שאתם זקוקים לו. צפויים לכם מזל וברכה ברגע בו תתחילו להחצין דימוי עצמי חיובי, ותפסיקו להתחשבן עם אירועים מן העבר. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישית. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאןטיפ מיוחד לשבוע הקרוב: קריסטלים אנרגטיים הם בעלי תדר אנרגטי מיוחד שיכול לעזור לנו להגיע לאיזון, להצליח יותר, לעזור לנו בהתמודדות עם קשיים שאנו חווים ובמיקוד היכולת להגשמה עצמית. לקריסטלים המתאימים למזל שלך, לחץ כאן 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.