3 דקות קריאה
03 Mar
03Mar


כל החדשות בקליק אחד !


תחזית יומית למזל טלה
ראשון 26.3

מרס עובר כעת לסרטן ולכן יפנה מבט מדוייק יותר להקשר המשפחתי ביתי וגם יגביר תחושות של זכרון ונוסטלגיה שיעלו לכם בתודעה. הירח נע בתאומים בבית ה-11 ומביא הפתעות ומצבי אקראיות ושינויים בתכניות ולח זמנים. דומה שאתם ממקדים אילכם יותר תשומת לב מהסובב.

ניתן לצפות בהרצאות על 12 המזלות במסגרת screenz.tvהאתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית )ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזויי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה כמו כן אפשרות לשיחה טלפונית במימד . לתאום-098948473לגבי למידת אסטרולוגיה לפרטים לפנות אליי .

 

תחזית שבועית למזל טלה
טווח חיזוי : 24.3-1.4

השמש נע אצלכם במגרש הביתי ולכן אתם חשים התחזקות והגברה של הביטחון העצמי . הפעלת קוטביות הבתים 1-7 של המפה טובה לשיפור אסתטיקה נראות לבוש וטיפוח הופעה חיצונית. הקדישו יותר ליחסים זוגיות ורומנטיקה. מעבר המרס לסרטן תחזיר כעת אנשים ונושאים מן העבר להווה ותגביר תחושות זכרון ונוסטלגיה שיעלו לכם בתודעה. מיקום זה טוב ליצירתיות קולינרית במטבח הבית. ונוס בשור יכולה לשפר כלכלית ולהביא כספים שמגיעים לכם.

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית .

מגמות שנתיות :2023

טלאים שנולדו בין 14-19 לאפריל יש תחושת שינויי נפשי פנימי עמוק וצורך במובן מסויים להוליד את עצמם כעת מחדש , ואלה בגלל הזוית של 90 המעלות מפלוטו בגדי לשמש במפתם האישית . זוית זו טובה בכל הקשור להיריון ולידה וכמו כן משנה מגמות מקצועיות סביב קריירה ועבודה . לאלו שנולדו מסוף מרץ לשבוע הראשון של אפריל תתכן רגישות בריאותית בגלל מגע של כירון לשמש במהלך השנה . מקומו של יופיטר אצלכם במגרש הביתי הוא שיביא שינוי בתפיסת העולם ופילוסופיית החיים ויאפשר יותר הקשרים ללימודים ספורט ונסיעות וטוב גם לקבלת פרסום והכרה לפעילותכם . סאטורן יעבור לדגים מהאביב הקרוב ויצריך מכם גישה יותר הקרבתית וטיפולית בהקשרי קרירה ועבודה ויכול ליצור רגישות בריאותית למבוגרים במשפחה.

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne