3 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !


תחזית יומית למזל  מאזניים
ראשון 26.3

הירח בתאומים מביא חשיבה רחבה ומקיפה יותר על הנסיבות והדברים ואכן כך גם רצוי כעת. מכיוון אחר תתכן תחושת אי אמון חשש או נבגדות בגלל גסות והתנהגות לא נעימה של הסובב או מקורבים . מכיוון אחר תתכן התחדשות כל שהי ומיקוד בהקשר הכלכלי כספי. 12 ההרצאות המצולמות על 12 המזלות ניתנות לצפיה ב-screenz.tvהאתר החדש שלי באנגלית . www.astrowiz.me( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לתרגום לעברית )ניתן לתאם פגישה לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית וישנה כמו כן אפשרות לשיחה טלפונית במימד . לתאום-098948473לגבי קורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי .


תחזית שבועית למזל מאזניים

טווח חיזוי : 24.3-1.4

השמש בטלה מגבירה אנרגיות ומחזקת יחד עם יותר ביטחון עצמי והקפדה על הופעה לבוש ויצוגיות . הקדישו יותר ליחסים זוגיות ורומנטיקה. מסע הונוס בשור מגבירה רצון לקניות ורכישות אך יכולה לייצר קצת רגישות בהקשרי בריאות שלכם או של מקורבים. כמו כן מורגשת ביקורת וצורך לדייק בפרטים הקטנים. מעברו של מרס לסרטן בבית ה-10 תגביר צורך להזדרז בפעילות המקצועית ולפעול בצורה עצמאית ואישית משלכם. שלבו בין איזון דיאלוג ומשא ומתן לבין האינטרס שלכם.

בקרו באתר האסטרולוגי -נומרלוגי שלי המכיל יישומים וניתוחים חדשניים ולא שגרתיים באנגלית : www.astrowiz.me ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט מתורגם לעברית .


מגמות שנתיות :

2023מאזניים שנולדו בין 17-22לאוקטובר חשים את הזוית של פלוטו מגדי ( שינויי מגורים עבודה ומשפחה כולל שינויים פסיכולוגים ואולי אפשרות להיריון ולידה למעונינים) . לאלו שנולדו מסוף ספטמ עד 8 לאוקטובר תתכן רגישות פיזית או נפשית בגלל זוית קוטבית של כירון מטלה . חשוב להדגיש את מיקומו של יופיטר בטלה מגמה זו תאפשר יותר מיקוד בזוגיות אהבה ורומנטיקה כולל יכולת לשיתופי פעולה מקצועיים . אורנוס בשור מגביר אפשרויות של לידות והיריונות אצל בנות המזל ומאפשר שיפורים כלכליים וכספיים . יחד עם אלה הוא מביא בצורה כל שהי שינוי פנימי פסיכולוגי של ניתוק מהעבר והאצת תהליכים קדימה לכיוון עתידי.הערה על סדר היום: 

ניתן להתחבר עימי בפייס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים , רדיו וטלבזיה.הספר החדש אינטרמצו אסטרולוגי( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( מצוי בשקופית הראשונה של האתר )לגבי קורס אסטרולוגיה למעונינים ניתן ליצור עימי קשר .ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מקיפים של מפה אסטרולוגית בחדר העבודה וניתן כמו כן לבצע שיחות טלפון של ניתוח וחיזויי אסטרולוגי לפרטים -098948473