2 דקות קריאה
16 Jun
16Jun

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד ! חדשות נטו העמקים  והגליל >

הורוסקופ שבועי מאזניים – אסטרולוגיה שבועית מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי למזל מאזניים- אסטרולוגיה שבועית מזל מאזניים: מה עומד לקרות לילידי מזל מאזניים בשבוע הקרוב על פי מצב הכוכבים וניתוח אסטרולוגי לכל תחומי החיים


הורוסקופ שבועי 02.12.23-26.11.23. כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית זו, מומלץ לקרוא את כל התחזית ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים. כוכבים ומזלות: כוכב ונוס השולט בכם, מתבלבל בגין אנרגיות הרמוניות הזורמות אליו מכוכב סטורן, לעומת האנרגיות המאתגרות מן העבר האחר ומכוכב פלוטו. לא פלא שאתם חשים מסוחררים.
ראשון עד שלישי: אתם מרגישים קצת במלכוד. מצד אחד יש לכם רצון לעשות דברים מרגשים מתוך התלהבות פנימית. מצד שני, יש לכם שיקולים אחרים שדורשים מכם איפוק והתחשבות באחרים. הכוונה בעיקר לבן/ת הזוג שהקצב והרצונות שלהם כל כך שונים משלכם. הפערים הם תהומיים וממש עכשיו נדרשת מכם סבלנות אינסופית. קשה, קשה.


רביעי עד שבת: לא ברור לכם מה לעשות ונדמה שאתם מקיפים את עצמכם בכמה שיותר אנשים כדי לא להישאר לבד. במהלך ימים אלה תרגישו תשישות מסוימת ויתכן אפילו שיופיע כאב ראש המסמל את איתות הגוף הזועק למנוחה. תפסיקו לבזבז את זמנכם עם האנשים הלא מתאימים. סוף שבוע של חוסר יציבות. אתם משקיעים תשומת לב רבה מידי בנושאים משניים.
מיוחד לשבוע הקרוב: בתקשור שהתקיים לכבודכם בקלפי טוטם החיות, עלה בגורלכם קלף הזאב: המסר הוא – מישהו מסתיר מכם מידע שאתם זקוקים לו. צפויים לכם מזל וברכה ברגע בו תתחילו להחצין דימוי עצמי חיובי, ותפסיקו להתחשבן עם אירועים מן העבר. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישית. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאן 

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.