3 דקות קריאה
03 Mar
03Mar


כל החדשות בקליק אחד !
תחזית יומית למזל סרטן
ראשון 26.3

הירח נע כעת בתאומים וממקד כנראה סביב שניי דברים נושאים או אנשים בגלל הממד המיסטי של שניות כמו גם הרצון לבצע שינוי או החלפה סביב משהו או מישהו. חשוב להראות גישה של גמישות וסתגלנות למצבים המתרחשים חשוב להקשיב לנאמר אך גם להבין מה לא נאמר לכם כעת.

ניתן לצפות ב-12 ההרצאות על 12 המזלות המצולמות ב-screenz.tvהאתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית )ניתן לתאם עמי פגישה לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית כמו כן יש אפשרות לשיחת טלפון במימד האישי . לתאום -098948473


תחזית שבועית למזל סרטן  

טווח חיזוי : 24.3-1.4

המיקוד כעת בעבודה ומטלות מקצועיות יחד עם צורך לקבל החלטות לכיוון מארוך הטווח מורגש בגלל מסעם של השמש ומרקורי בטלה . הפעלת קוטביות הבתים 10-4 של המפה יכולה להחזיר בצורה כל שהי את העבר להווה ולהגביר תחושות זכרון ונוסטלגיה בצורה כל שהי . מסעה של ונוס בשור טובה בבית ה-11 למפגשים של בילוי עם חברים או לאירועים קבוצתיים למשל אך יכולה לייצר הפתעות רומנטיות וחיזורים לפנויים\ות שבסרטנים\ות מכיוונים לא צפויים. גם מרס בסרטן מביא מהות רומנטית לסרטניות הפנויות ומאפשר היסחפות רגשית מהירה . ילידי השלישון הראשון בגלל מרס צריכים לשמור מחבלות ותאונות בעיקר בכבישים.

בקרו באתר החדש שלי באנגלית המכיל יישומיי חיזוי וניתוח מתקדמים : www.astrowiz.me (ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט עובר מאנגלית לעברית )

מגמות שנתיות :

2023מעברו של יופיטר לטלה יגביר לכם הזדמנויות ואפשרויות מקצועיות לחודשים הקרובים .מיקומו של סאטורן לבית ה-8 של המפה תאפשר במימד מיסטי כל שהו סוג של מהפך ושינוי סביב נושאי קרירה ועבודה ויחד עם זאת תביא שינויי תפיסה ועומס נפשי בכל הקשור ליחסים זוגיים . מעברו באביב לדגים ישנה תפיסות ונסיבות בהקשר המקצועי מסעו של אורנוס בשור מתרחש בבית ה-11 ולכן משנה גישה בכל הקשור לחברויות ומגע עם אנשים ובצורה כל שהי מדרבן אתכם ליותר עצמאות בחיים תוך ניתוק מהישן והליכה לחדש . סרטנים שנולדו בשלישון האחרון של המזל יחושו את הזוית ההרמונית של נפטון מדגים בבית ה-9 מה שיכול להיות טוב בכל הקשור ליצירה, השראה , שינוי פילוסופיית חיים ותפיסת עולם והגברה של מודעות מיסטית רוחנית .

סרטנים שנולדו בין ב--15-19 ליולי חשים כעת את זוית 180 המעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית . זוית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי עמוק וטובה למשל להיריון ולידה למעונינות. לפלוטו יש איפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה זוהי לא זוית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקילקולים. לאלו שנולדו בין מסוף יוני עד ה7 ליולי תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזוית המדוייקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית.לידיעה כללית: ניתן להתחבר עימי בפייס בוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים (רדיו וטלבזיה) ומופעים.הספר החדש אינטרמצו אסטרולוגי ( ידיעות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג :yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל סרטן )לפרטים על קורסים באסטרולוגיה :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח אישי וחיזוי של מפה אסטרולוגית . אני מקיים גם שיחות טלפון במימד .מגמות שנתיות :2023

מעברו של יופיטר לטלה יגביר לכם הזדמנויות ואפשרויות מקצועיות לחודשים הקרובים .מיקומו של סאטורן לבית ה-8 של המפה תאפשר במימד מיסטי כל שהו סוג של מהפך ושינוי סביב נושאי קרירה ועבודה ויחד עם זאת תביא שינויי תפיסה ועומס נפשי בכל הקשור ליחסים זוגיים . מעברו באביב לדגים ישנה תפיסות ונסיבות בהקשר המקצועי מסעו של אורנוס בשור מתרחש בבית ה-11 ולכן משנה גישה בכל הקשור לחברויות ומגע עם אנשים ובצורה כל שהי מדרבן אתכם ליותר עצמאות בחיים תוך ניתוק מהישן והליכה לחדש . סרטנים שנולדו בשלישון האחרון של המזל יחושו את הזוית ההרמונית של נפטון מדגים בבית ה-9 מה שיכול להיות טוב בכל הקשור ליצירה, השראה , שינוי פילוסופיית חיים ותפיסת עולם והגברה של מודעות מיסטית רוחנית .
סרטנים שנולדו בין ב--15-19 ליולי חשים כעת את זוית 180 המעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית . זוית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי עמוק וטובה למשל להיריון ולידה למעונינות. לפלוטו יש איפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה זוהי לא זוית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקילקולים. לאלו שנולדו בין מסוף יוני עד ה7 ליולי תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזוית המדוייקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית.

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne