5 דקות קריאה
16 Jun
16Jun

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד !

  עפולה

מגדל העמק

בית שאן

 נוף הגליל

 טבריה 

 טבעון רמת ישי

קריית שמונה 

 גליל תחתון

  יקנעם

  גליל עליון

מ.א יזרעאל

רמת הגולן

הורוסקופ שבועי סרטן – אסטרולוגיה שבועית מזל סרטן

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן: מה עומד לקרות לילידי מזל סרטן בשבוע הקרוב על פי מצב הכוכבים וניתוח אסטרולוגי לכל תחומי החיים


 הורוסקופ שבועי סרטן ל – 02.03.24-25.02.24. כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית זו, מומלץ לקרוא את כל התחזית ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.כוכבים ומזלות: הירח השולט במזל סרטן, חולף בגזרת מזל מאזניים ומקיים קשרים מסועפים והרמוניים עם הכוכבים מארס וונוס. התופעה הקוסמית מבשרת על אנרגיה ויטאלית שזורמת אל המחלימים שביניכם. בשבוע הקרוב הכוכבים מאפשרים לכם הצלחה אך גם מזהירים מפני סכנות. ניתן להעזר בקריסטלים אנרגטיים לשמירה והגנה.
ראשון עד שלישי: אתם מתחזקים ומרגישים טוב יותר מאשר בעבר. מצב הרוח מרומם ואתם מצליחים להשיג תחושה של שליטה. התפכחות מאשליה שליוותה אתכם זמן מה, כרוכה באכזבה קלה, אבל אתם מתגברים מהר מאוד ומצליחים למצוא את הצד הטוב שבעניין. המשיכו לטפח את האופטימיות. אל תצטנעו, נצלו את הכריזמה שניחנתם בה על-מנת להרשים את האנשים הנכונים.

 רביעי עד שבת: אתם יכולים לבחור בין ללכת על כל הקופה או לא לנסות בכלל. האפשרויות שלכם רבות, אבל אף אחד לא יכול להחליט במקומכם וגם לא לבצע את הפעילות הדרושה כדי להוות חלק אינטגראלי מחיי החברה סביבכם. הקפידו לאזן בין הצד הנשי לצד הגברי. אם קשה לכם- השתמשו בתמיכה של חברים. ככל שתרחיבו את פעילותכם בעולם הרוחני, כך גם ילכו ויתפחו האוצרות השמורים עבורכם בעולם הגשמי.
מסר שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו הכוכב: המסר הוא – מישהו שאתם חושדים בו, יתגלה כישר ונקי כפיים. ייתכן שהוא זקוק להזדמנות להוכיח זאת. שימו לב: אנשים שסמכתם עליהם, עלולים להתגלות ככאלה שפועלים נגדיכם מאחורי הגב. פריסת טארוט אישית יכולה לספק הבנה וכיוון לגבי האפשרויות הפתוחות בפניכם. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאן 

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >

חינוך וקהילה

בריאות

פלילים

כלכלה ונדל"ן הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.